Erkeğe hediye fikirleri verebilir misiniz?

pekkomik s
Çok sevdiğim, benim için gerçekten kıymetli olan bir erkek arkadaşımın yakında doğum günü var. Şu sıralar oldukça zorlu bir süreçten geçiyor, bu yüzden ona kendini bir parça da olsa gülümsemesini sağlayacak bir hediye almak istiyorum. Ancak elbette ki, sevgili olmayan erkeğe hediye almak bir büyük problem! Ben de sizlerin yardımına sığınmaya karar verdim.

Arkadaşımdan genel olarak bahsetmem gerekirse, hayvanları çok sever, hasta Galatasaraylıdır, bir şeyin siyah renk seçeneği varsa mutlaka onu alır. Çok yoğun çalıştığı ve haftanın yarısını evinden uzakta, farklı şehirlerde geçirmesini gerektiren bir mesleği var.

Şimdi beyler, kendinizi düşünün: Böyle biri olsaydınız, size nasıl bir hediye verilmesini isterdiniz? Kızlar, yaratıcılığınıza güvenim sonsuz: Hayatınızda kıymetli bir yeri olan erkek arkadaşınıza ne hediye alırdınız?

Çoook önemli bir detayı da aktarayım. Arkadaşım evli ve bir hayli kıskanç bir eşi var. Her ne kadar eşinin güvenini kazanmayı başarmış birkaç kadından biri olsam da; romantik bir mana taşıyabilecek ya da yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilecek bir hediye olmaması lazım.

Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.
Güncellemeler:
+1 yıl
Çubuklu, 4 yıldızlı formasını aldık bakalım :)
Erkeğe hediye fikirleri verebilir misiniz?
8
3
Görüşünü yaz