Sevgilim kız kardeşine sürekli sevgiliye alınacak hediyelerden alıyor, 4 yıldır bana çiçek bile almadı. Neden?

Gizli Üye

Mesela benim paramla kartımla alınan birtakım ev eşyası tarzı şeyleri de ona götürdüğünü farkettim fakat görğnce şok olduğum için sesimi çıkarıp cvp vermedim, kız kardeşine çiçek gönderiyor ayıcık gönderiyor hediye alıyor avm ye götürüp kıyafet alıyor, evine mıtfak eşyası alıyor elektrikli süpürge almış geçeb ay, bir de ev aldı tv beyaz eşya vs, bir de Sürekli kız kardeşiyle evde başbaşa vakit geçiriyorlar, annesi babası köyde kız şehirde memur sevgilimde başja şehir de memur ama izine her gittipinde kızın yanında kalıyor, resmeb karı koca gibiler başka kardeşkeride var ama onların biri evli biri bekar bu kızjn evine ne diğer kardeşlerinin ne de anne babanın gittipini 3 yılır hiç görmedim ben geçen gün neden sürekli ordason annenlerle aranız mı bozuk dedim yoo dedi ama sürekli bu kadar başbaşa olmanız bana ilginç geliyo ayrıca bana hiç bile almadın ama ona bana alman gerekenleri alıyosun dedim kıskanıyosun dedi

Sevgilim kız kardeşine sürekli sevgiliye alınacak hediyelerden alıyor, 4 yıldır bana çiçek bile almadı. Neden?
8 Cevap