Marketin kasasında bebek arabasında ürün unuttuğumu uyardılar başıma bir iş gelir mi bundan dolayı?

Seroşcgvjng

Markete gittim bebegimle. Bebek arabası da vardı tabi bebeğim cipsi ac diye aglayinca elimdeki parfüm ve birkaç kremi bebek arabasının sepesine attım. Sonra oğlum elime baddaniyesini verince onu da sepete attım ürünler altta kalmış. Anneler beni anlar Uykusuzluk yorgunluk ve b 12 eksikligiyle aşırı unutkan ve dalgın biri oldum. Kasadan geçtim nakit ödedim ve bir mağaza çalışanı bana gelip siz kremler de almıştınız diyerek bebek arabasının altindaki baddaniyeyi kaldırdı altından kremler ve parfüm çıktı. Ben şok geçirdim tabiki kendimi çok kötü hissettim. Çok pardon ben unutmuşum alacağım tabiki çocukla ilgilenince görmemişim dedim. Ama bana hırsızlik yapmışım gibi bakiyorlardi tabi. Sonra cüzdana bi baktım ki kredi kartım cüzdanda yok evde unutmuşum. Sadece oğlumun abur cuburlarinin ücreti çıkardı anca. Onları ödedim dedim ki kartımı evde unutmuşum onlar dursun gelip alacağım deidm. Resmen yakalandi bıraktı gitti gibi baktılar. Eve geldim kartı aldım ama gidip tekrar o ürünleri almak o markete adım atmak istemedim çünkü kendimi çok kötü hissediyordum kalbim deli gibi çarpıyordu ateşim çıkmıştı resmen. Sonra ya daha önce de ürün unutup da fark etmediysem dedim. Ya bakıp öyle bir şey bulup sen hırsızlık yapıyorsun derlerse dedim kendi kendime. Çok korkuyorum başıma bir şey gelir mi böyle birşeyden dolayı. Kendimi çok kötü hissediyorum bu şoku anlatamıyorum. Resmen rezil oldum yani.

Marketin kasasında bebek arabasında ürün unuttuğumu uyardılar başıma bir iş gelir mi bundan dolayı?
8 Cevap