Pazardan far paleti alıp kullanmak çok mu tehlikeli?

Göze zarar veriri mi bilemedim arkadaşlarım kullanıyordu bişey olmuyor dediler ama kararsız kaldım

0|0
347

En İyi Kız Görüşleri

• Bence biraz biriktir, doğru dürüst bir far al kendine. Benim mesela az ürünüm var ancak hepsi çok kullanışlıdır.

Pazardan alsan pigmentasyonu berbattır, çakmadır vs. Bence biraz birikim yapıp iyi bir şey almalısın zaten 50 60 TL'ye dörtlü, altılı güzel far paletleri oluyor.

1|0
    0|0
  • Bir tane cildiniz var, yipratmayin, daha size cok lazim.
    Kaldi ki Gratis'te falan bir dolu uygun fiyatli ama guvenilir far paleti var.🤷‍♀️

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kozmetik ürünler özellikle göz gibi temas etiğinde ciddi sonuçlar verecek bölgeler için merdiven altı ürünler tercih etmeyin. üç kuruş kar edeceğim derken sağlığınızdan olursunuz hastane masraflarıda cabası

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

326
  • Ne alaka ya😂 pazarlar da sonuçta bir yerden alıyor kendileri üretmiyor ya..
    Hele de arkadaşların öyke diyorsa. Ama şu da var cildden cilde değişir. Ama pazar malı olduğu için değil her şeyde. Ben pazar mallarından memnunum valla🤐

0|0
    0|0
  • İçeriğini bilmediğin şeylerden uzak durmanı öneririm alerjen içerebilir

0|0
    0|0
  • Maden makyaj yapıcan kaliteli ürün kullan hem cildine yazık hem sağlık bu güzellik uğruna basit ürünler kullanma bence

0|0
    0|0
  • Kullanma sakın bazı cilterde kaşıntı yanma ve kızarıklık yapıyo pazardan alınan fondöten sivilce yapıyo uygun fiyata çok amaçlısını bulabilirsin indirimlerde gratiste rosmanda 15 liraya rahat bulursun

0|0
    0|0
  • Alma boşver. Ucuza far paleti bulabilirsin. İkinci el marka da satın alabilirsin. İlla pazardan almak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Ne olduğu belli değil, bence kullanma. 20 lira fazla ver kaliteli bir şey al.

0|0
    0|0
  • Yuzune gozune direkt cildine surudgun bir sey cok tehkikeli. Belki hemen zarar vermez ama cilt kanseri yapar. Uygun fiyatli markalardan alin onun yerine.

0|0
    0|0
  • 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bence yapma zaten cok da pagali degil normalleri de

0|0
    0|0
  • Bn ilk zamanlar almıştım. Ama kaliteli aldığım paletten daha iyi çıktı. Kaliteli olan gözlerimi sulandırıyor. Kalitesizi daha belirgin ve daha iyi.

0|0
    1|0
  • Makyaj malzemelerini bilinen markalardan almanı tavsiye ederim.
    Pazardan aldıklarının içinde ne olduğu belli değil. Cildine yazık etme.

0|0
    0|0
  • Cildine yazık ne olduğu belli olmayan şeyler hoş belli olanın da içeriği bilinmiyor ama adi maldır bence.

0|0
    0|0
  • Farlar pahalı birşey değil canım pazardan alacağına gratisten watsonsdan al indirimli güzel paletler oluyor ❤️

0|0
    0|0
  • Pazardan alma git kapali ambalajda al magazadan canim nolur nolmaz zaten paletler uzun zaman kullaniliyor

0|0
    0|0
  • Bence göz bu hassas indirim günlerinde markası iyi olan al

0|0
    0|0
  • Kaliteli birşeyler daha uygundur cilde temas ettiği için ama pazardan bende çok aldım birşey olmuyor

0|0
    0|0
  • Gratis te 10 15 TL ye bile indirimli far alırsın sağlığınla oynamaya deymez

0|0
    0|0
  • Cildine bağlı ama kullanmanı tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ucuz etin yahnisi bilmiyorum valla

0|0
    0|0
  • kullanma***

0|0
    0|0
  • Far Paleti Ne ki Zenon gibi bişeymi

0|0
    0|0
  • Kullanma bence. Sağlığından daha önemli değil ya.

1|0
    0|0
  • Baya tehlikeli. Ya kalieteli kullan ya kullanma

0|0
    0|0
  • Bunlar otomobil parçasını

0|0
    0|0
  • Yuzunde gozundr yaralar ciksinda gor

0|0
    0|0
  • Tehlikeli