Sperm yutmak istemiyorum siz tadına baktınız mı?

1.5 yıllık bir ilişkimiz var ve benim ilk birlikte olduğum insan ama o hep ağzıma boşalmak istiyor bende istemiyorum :( bi onu beceremem kusarım... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben baktım, arasıra masturbasyon yaparken zevk suyunun tadına bakıyorum, bazen fleshlightıma oral seks yaparken de kullanıyorum. İki tadın farkını bilmeidğim için kendime sahte bir gerçeklik yaratmış oluyorum böylece.

Tadı metalik, hafif tuzlu, ılık. İstemiyorsan bakma yani, öyle matah birşey değil; ama ben sevdiğimin aşk suyunu pınardan içer gibi kana kana içerim, zevkle.

• olum kendini gizle :))

• kendimi gizleme ihtiyacım yok, i*ne değilim. İlk kez meraktan tadına bakmıştım. Sevgilisine spermimi yut diyen insanın önce kendi tadına bakması gerek, ama çoğu erkek düşüncesine bile iğrenç demiş. Bu arada yutmuyorum sadece tadıyorum. Kendin yapmadığın birşeyi karşıdakinden bekleyemezsin değil mi?

• Neden baktım biliyormusun? Ondan böyle birşeyi istersem nasıl birşeyle karşılaşacağını görmek için. Asla kimseye yut diyemem, demem de, kimse de bunu istememeli. Kadın istiyorsa yapmalı, zorlayamayız. Cevaplarda çoğu erkek iğrenç demiş, sen ben istemiyorsak kim bu "yut" diyen erkekler? Kadınımı içerim, ama kadınıma yut diyemem. Sevgilin seni buna zorlarsa, önce o yutsun, sonra gelsin.