Sperm yutmak istemiyorum siz tadına baktınız mı?

1.5 yıllık bir ilişkimiz var ve benim ilk birlikte olduğum insan ama o hep ağzıma boşalmak istiyor bende istemiyorum :( bi onu beceremem kusarım tiksinirim yapamamtadı nasıl erkekler siz tadına baktınızmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben baktım, arasıra masturbasyon yaparken zevk suyunun tadına bakıyorum, bazen fleshlightıma oral seks yaparken de kullanıyorum. İki tadın farkını bilmeidğim için kendime sahte bir gerçeklik yaratmış oluyorum böylece.Tadı metalik, hafif tuzlu, ılık. İstemiyorsan bakma yani, öyle matah birşey değil; ama ben sevdiğimin aşk suyunu pınardan içer gibi kana kana içerim, zevkle.

• olum kendini gizle :))

• kendimi gizleme ihtiyacım yok, i*ne değilim. İlk kez meraktan tadına bakmıştım. Sevgilisine spermimi yut diyen insanın önce kendi tadına bakması gerek, ama çoğu erkek düşüncesine bile iğrenç demiş. Bu arada yutmuyorum sadece tadıyorum. Kendin yapmadığın birşeyi karşıdakinden bekleyemezsin değil mi?

• Neden baktım biliyormusun? Ondan böyle birşeyi istersem nasıl birşeyle karşılaşacağını görmek için. Asla kimseye yut diyemem, demem de, kimse de bunu istememeli. Kadın istiyorsa yapmalı, zorlayamayız. Cevaplarda çoğu erkek iğrenç demiş, sen ben istemiyorsak kim bu "yut" diyen erkekler? Kadınımı içerim, ama kadınıma yut diyemem. Sevgilin seni buna zorlarsa, önce o yutsun, sonra gelsin.

Erkekler Ne Diyor 31

• Sahlep gibiymiş öyle diyorlar,kandırmış olabilirler mi? Hiçbirzaman emin olmayacağım bir konu

• tarçında ekelim o zaman :) kokusu bile berbetken tadı nasıl sahlep gibi bi içeceğe beneyebilir..

• bilmiyorum ki,tarçın ekleniyor mu:D

• neden bu tür şeyleri hep gizli kullanıcılar soruyor onu da anlamıyorum. istemiyorsan yapma tabi sonuçta ayrılğı bile göze al. boşver

• yok artık o kadar da değil :D

• tatmadım ama kokusu çamaşır suyu gibi olurmuş genelde..benimki de öyle...ayrıca kızlara tavsiyem partneriniz haşlama yumurta yemişse böyle birşeyi denemeyin...eski arkadaşım çok rahatsız olmuştu..

• partnerin çok p*rno film izliyor seni ona alet ediyor :))

• bence partnerin de p*orno sapkınlığı var ağza boşalmakta ısrar edilmeski bu ne ya öğütme makinasımı bayanlar... isteyen müsade eder isteyen etmez ısrar neye

• seksten iğrenirsin,miden kalkar partnerinden soğursun .

• seks aninda yutmak eglencelimgibi gelebilir ama seks bitince agza bir ekşilik geliyor yapış yapis bisey o yuzden sahlep gibi diyorlarmama tadı yok gibi bir kötu gibi anlatilmaz tadıoir bnce.Yanlis anlamayin beni bosalirken bir tadina bakiyim dediyim.

• sonuç nasıldı ? Merak ettik ya :)

• Ben masturbasyon yaparken denemiştim, koku alamadım ama ağzımda sanki sudan daha koyu bir şey vardı, zevk suyu ise zaman ile alışırsın. Bence boşaldığı an hemen yut hiç düşünme.

• bırakın yutmayı ben anal-oral türü ilişkilere kesinlikle karşıyım. ne saçma bişey. iğrenç bence. her zaman normal ilişkiden yanayım. bu tür şeyleri okudukça cinsellikten tiksinmeye başladım.

• ben baktım tadına evet ama tadını tarif etmek cok zor ama öşyle anlatmaya calışayım ağız buruşturucu bir tadı var ama asla yutulmucak gibi değil yani kusmassın korkma. yut gitsin cildin güzelleşir.

• her gece 1 bardak içmeden uyuyamam.. :D hatta geçen bi gurme arkadaşım geldi tattırdım, bayıldı :D öldü hatta :D

• Yahu kızım sizde hiç izan yok mu? Erkekler olarak spermle işimiz ne tadını bilelim. Sen bizi boşver de yavaştan yumurta akı içerek alıştırmalar yapmaya başla ;)

• baktım hatta yemeklerde kullanıyorum sos olarak

• bu arada internette görmüştüm, hatırlamıyorum ama dinimizce caizdi galiba peygamber efendimiz meni temizdir demiş. meninin hiç zararı yok ve temiz yani ama tadını bilmem

• sigara içen erkeğin kini yutmayın, dumandan boğulursunuz mazallah :D duman kokuyoya hani :)

• ya bu çok iğrenç birşey insan bidaha öpemez o kişliyi seks bile adapı olmalı şahsen ben evlensem eşime yapmam iğrenç

• sevişmeden evvel bir guzel doyur karnını, sevisirken oral teklifini kabul et ve agzına alır almaz suratına kus, bak bakalım bi daha böyle bi şey isticek mi :D

• ben baktım hafif tuzlu kaygan birşey. protein deposu, hiç bi zararı olmaz tiksincek birşey yok yani. boşa gidiyor okadar protein kolay mı üretiliyor :D

• sebze yiyince tatlı oluyormuş biyerde okumuştum

• kekik olmasın o:D "fenni kasap"

• bize değil ona söylesene yapamıyacağını...

• Diline değdirmeden direk yutabilirsin.Proteindir kendisi.Have Fun !

• Söyle ona bu konuda seni zorlamasın. Ama eğer çok istiyorsa kabul et bir şartla spermleri senin ağzındayken fransız öpücüğüyle seni öpsün.

• ağzına boşalmak istemesi seni ondan soğutmuyomu

• ben bakmadım tadınada bakanlar iğrenç olduğunu onaylıyor...

• 1ay

Ben kendi spermimi yutmaya karar verdiğimde ağzıma bir kaşık bal alıyorum. Sonra penisimi ağzıma alıp boşalınca balla karıştırıp yutuyorum. Aslında keyifli de oluyor.

• fıstıklı baklava gibi

• Erkekler genelde böyle birşey yapmazlar kendi spermlerinin tadına bakmak gibi. Bende tadını bilmiyorum ama şunu biliyorum Beslenme alışkanlığına göre tadı ve kokusu değişkenlik gösterir. Ayrıca birlikte oldugun insanın seni buna zorlaması hoş değil.Sende ağzına kaka mı yapmak istiyorum de bakalım neler olacak ,! :) Zevk karşılıklı olunca güzeldir

• Off itiraf ediyorum erkek olarak baktım ama avuçla alıp da atmadım ağzıma . Parmak ucuyla işte . Tuzlu tadı ya aslında şaşırmadım vücuttan çıkan herşeyin tadı tuzlu oluyor göz yaşı , ter gibi mesela ama kusmak tamamen psikolojik bir şey . Seni öldürmeyen şey güçlendirir :))

• ağzına naneli şeker al sonra ağzına boşalsın hem kokusunu duymazsın hemde tadını almazsın.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• Elimde sahlebim vardı zehir zıkkım ettiniz yuhh..

• :)

• Öncekileri Göster
    • ama sahlepte at spermi gibi bunu okuyunca ben elimdekini bıraktım şimdi

• onada benziyo ki içilmez o artık

• bi işi yapıcaksan tam yapıcaksın. ilaç niyetine yut bişey olmaz. ben öyle yapıyorum :)

• tuzlu ekşimsi bi şey tabii tatlı şeyler yerse değişiyo biraz.

• Yutma sen de. Tükür.

• istemiyosan kusarsın..zorlamanın alemi yok o da başka bir tarafına boşalıversin, zorlarsa seni bu konuda biraz onun kişiliğinden, sevgisinden şüphe et.

• yap kus bir daha istemez bunu.ama kaçtığın sürece hep gündemde olucak.

• :))))))

• yes.Sen benim cevabıma yorum yazmak zorunda mısın ?

• ekşimsi bir tat

• bence tiksiniyorsan tam manası ile onu istemiyor ve sevmiyorsun, seven ve çok arzulayan insan bu konuda tereddüt etmez bence tabi.

• yediği şeye göre değişir,ekşi,tuzlu tatlı ya da hiç tadı olmadığı olabiliyor..insan sevdiğinden tiksinmez bence..ben yutarım genelde..yalnız yüzüme boşaldığında gözüme kaçmıştı bi kere fena yandı gözüm:)) dikkat lazım..

• tadını ben birşey ile kıyaslıyamıyorum daha temin oral yaptım sevgilime... yutmasına yutamıyorum çünkü çok boşalıyor ağızım doluyor. bu yüzden ilk seferini yutmaya tavsiye etmem.bazen tadı güzel oluyor bazende tuhaf, yediği yemeğe bağlı sarımsak yediği, aspirin içtiği zaman sakın ağızına bile alma diyebilirim. ki bunların testi bile yapılmıştır okuyabilirsin.ananas tavsiye ederim tadını tatlandırıyor Erkekler size söylüyorum bol Ananas yiyin :)

• ama seni zorlaması hoş değil o ayrı bi konu seven zorlmaz

• Öncekileri Göster
    • gerçekten aldınmı o tadı yürekten söyle yani bardağa doldursa içeceksin öylemi tadı güzel diye?

• ananas tatlaştırıyor kesinlikle bol ananas yediriyorum, ben aslında bi kısmını öyle yada böyle yutuyorum çok boşalınca fazla geliyor o kadar. sonuçta o da protein

• o erkek seni gercekten sevseydi böyle bişey istemezdi.

• ne alakası var , ben sevdiğim kadının beni ağzıyla boşaltıp yutmasını isterdim şahsen. ama pat diye de söyleyemezdim, aşağıladığımı düşünür diye korkardım. ama ilişki ilerler de bir gün sorarsa özel birşey istiyor musun diye söylerdim yani.

• saçmalama abi ya

• çok saçma

• ben denedim çok zor yuttum gerçekten çünkü sigara kullanıyor çok değişikti kötüydü diyebilirim :) ama cicişimi çok seviyorumm :D napimmm :)ağzıma alıyorum ama yutmuyorum artık

• muzlu süt flan içiyorum bn yada çilekli süt

• çişimi çok seviyorum diye okudum

• :D

Yükleniyor...