Eklerci acmak karlimi?

Herkese merhaba, arkadaslar benim kafamda 50 mt bir alana eklerci acmak var. fakat etrafimda bu işi yapan yok dolasiyla daniscak kimsemde yok sizce boyle bir yer acmak kazandirirmi? islek bir caddede acmayi dusunuyorum. gunde kac tepsi satabilirim? konu hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardimci olur musunuz.

Güncellemeler:
Eklerci acmak

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek eklerciden ziyade pastane ya da kafe aç bence ama o caddeden pastane vb. olmamasına dikkat et

0|0
    0|0
    • Sadece ekler profiterol ve trilece saticam pasta isine girmek istemiyorum.

• Bence o zaman pek karlı olmaz yani en azındna kurabiye vb de eklemeye çalış

• Donut sat çok tutulur

0|0
    0|0
    • Donut satan bir yer var fakat tutmadi devrediyo ustelik cok islek bir yerde

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden sadece ''ek'' düşünüyorsun. Yanına ufak şeylerde eklersen daha güzel olur ama gelir gider durumunu, yeri ve ortamı en iyi sen yorumlarsın bence. İyi tart biç, kolay değil. Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
    • Sadece ek degil profiterol tartolet ve trilecede olucak

• Güzel olur o zaman, başka dükkanı olanlara sor, malzeme giderleri dışında ne giderin olacak, muhasebecilere danış. Sonra bismillah de başla, inşallah iyi olur

Yükleniyor... ;