Malt nedir? Sarhoş eder mi?

Malt içki midir? Yararları var mı? Sarhoş eder mi? içinde ne var? bunu açıklayabilecek birisi var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bira ve viski yapımında kullanılır. Malt içecekleri vardır içinde alkol olmadığı sürece sarhoşluk etkisi olmaz. Bir çeşit şekerdir (maltoz).
    Vitamalt diye bir içecek vardı, doğum sonrası anneler için kullanılırdı. sinir sistemi dahil vücut sağlığını korur. vitamin ve mineraller içerir. Sindirimi kolaydır, yüksek miktarda demir ve çinko bulundurur. HAtta ilaç olarak bile satılmaktadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• malt bira şekersiz demektir, fermantasyon sürecinde şeker kullanılmaz. Bu sayede tadı daha güzel olur ağzına metal tadı gelmez.

0|0
    0|0
  • Şerbetçiotu yulafı kaynatıyorlar fermente ediyorlar malt oluyor

0|0
    0|0
  • ham maddesi sarhoş etmez

0|0
    0|0
  • Alkolsüz arpa suyu veya buğday suyu tam bilmiyorum ama sarhoş etmez, böbrek taşına iyi geldiğini duydum

0|0
    0|0
  • Malt Doğum sonrası kadınlara sütü artsın diye verilir

0|0
    0|0
  • malt biradır ve yararlıdır böbrek taşı düşürmede yardım eder :D eğerki dozunda içersen bir şey yapmaz

0|0
    0|0
  • İçicekmisin şekerim 😄

0|0
    0|0
  • yok fıstık , amsterdam iç bira seviyorsan

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Malt bugday familyasından vitamaltlaf vardırr anne sütü arttırır alkolle karısmadıgı sürece haram degil

1|0
    0|0
  • Alkollüsü de var alkolsüzü de var ben alkolsüzden içiyorum sarhoş etmiyor dolayısıyla.

0|0
    0|0
  • Maltı mayalayınca içki olması lazım aslında

0|0
    0|0
  • bira mıydı sjsj

0|0
    0|0
  • Malt maya ile ilgili bir terim. Mayalanarak yapılan ickilerde de kullaniliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;