Yurtdışına yaprak sarması gider mi?

Arkadaslar bir haftadir deli gibi canim yaprak sarmasi istiyor. Burdaki türk restaurantlarinda da yok, olsada ben alismisim babaannemin yaptiklarina, buradakileri yiyemiyorum. Babaannemden istesem Fransa'ya kadar gelebilir mi, bozulma olur mu? Onceden yiyecek falan gonderiyorlardi ama bildigim kadariyla yiyeceklerin kokusuz ve kuru olmasi gerekiyor. Sarma cok koku yaparmi kolinin içinde? Bir de sonucta bir kaç günü bulacak gelmesi, bozulursa diye korkuyorum. Düsüncelerinizi bekliyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu Afganistan'dan Hollanda'ya eroin gidiyor, sen Fransa'ya yaprak sarma gidermi diye soruyorsun.
    Şaka bir yana ohal devam ettiği için belki kapıda sorun olabilir hele ki bir Türk götürecekse. Bir de zeytinyağlı pişmiş bir soğan pirinç karışımından bahsediyorsun illaki kokacaktır tabiki

1|0
    0|0
    • Ne bileyim ya o kadar çok sey aldik Turkiye'den fakat sarma da süpheye düstük kokarsa içindekiler diye. Kokunca sıkıntı çıkariyorlar çünkü. Tesekkur ederim sansimizi deneyecegiz artik.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Dondurursan gider

1|0
    0|0
  • gitmez

1|0
    0|0
  • gitmez mümkün değil gümrükten geçemez :D fdgdfghdfhgfh

1|0
    0|0
  • tezek gönderen var

1|0
    0|0
  • Birinden gönderilirse olur da aksi taktirde gelince bozulur. Fransa'da zaten herşeyin tadı değişik.

1|0
    0|0
    • Neden ya bende Turk mutfagini degisik buluyorum. 🙈 Herkes kendi mutfagina alismis iste.

• Damak tadı işte :)
      Fransa'nın tatlıları güzel :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Salamura yapılmış yaprak gider ancak. Kendinde sarabilirsin zor değilki

1|0
    0|0
    • Annem de bende daha once hiç sarmadik. Nasil sarilir onu da bilmiyoruz. Zaten cok az gidiyoruz Turkiye'ye pek bilmeyiz turk yemeklerini. Babaannemin yaptiklari gibi istiyorum 😬☹️

• Tarifleri var internette bende bilmiyodum. Evlenince iş başa kaldı öğrendim şimdi.

• Tesekkur ederim.

• Bozulur

1|0
    0|0
  • Bir sey olmaz canim biz de aliyoruz

1|0
    0|0
  • k. bakmada yurtdisinda yaprak satiliyor kendin sarabilirsin kargoyla erzagi kim bekler her avrupa ülkesinde var

0|0
    0|0
    • Annem Fransiz, bende o da hayatimizda elimize yaprak almamisiz. Ayrica belirttigim gibi babaannemin yaptiklari gibisini bulamiyorum. Muhtemelen yapmaya calisakta onunkiler gibi olmayacak. Tesekkurler yardimlarin için.

• gitmez

1|0
    0|0
  • Gider

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;