Hardal sever misiniz?

Hayır havyar demedim HARDAL dedim. Ne olduğunu bilmeyenler için açıklama altta :)

Hardal sever misiniz?
Hardal, turpgiller familyasından tohumları baharat olarak kullanılan sarı çiçekli otsu bir bitkidir.

Türkiye'de hardal yaygın olarak kullanılan bir baharat değildir. Piyasada bulunabilecek hardal sosları genellikle yerli veya ithal Amerika tipi hardallardır.

Ben çok severim, et, ızgara, sosis, patates kızartmasında ve hatta salatada bile severim. acaba benim gibi seven kaç kişi var? :)

• Evet severim
    A seç
  • Denedim ama sevmedim
    B seç
  • Hiç tadına bakmadım
    C seç
  • O ne ya? Havyar mı demek istedin yoksa?
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
713

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevilmez mi beee. Özelikle deli bekir diye tabir edilen çok çok acı olanina bayılıyorum. Kış aylarinda Sosisli yerken içine sureceksin. Ağız, burun, nefes borusu ne varsa hepsini açıyor.
    Yemesini bilmeyenlere bir tüyo vereyim. Acı Hardal yerken asla burnunuzdan nesef alıp vermeyin. Daha da yakar.
    Klasik Hardala alternatif olarak da yine bir hardal türü olan washabiyi tavsiye ederim. Masum Yeşil rengine aldanmayın 😂😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsanları küçük görmemelisin kardeşim. Herkes film ya da çizgi film izlemiştir sonuçta. Onu bırak Tom ve Jerry-i izleyen her şahıs hardalı biliyordur.

0|1
    0|0
    • hardal deyip aynen o tepkiyi (havyar mı?) aldığım oldu bir kaç kere. hayır hardal dediğimde de o ne ya dedikleri de :/ dediğin gibi çizgifilmsiz büyümüşler :)

• Evet gereksiz şeyler hemen yayılır zaten. Mesela son 10 yılda o kadar eşcinsel ve biseksüel arttı ki. Garip bir misal oldu ama aklıma başka bir şey gelmedi

• bu siteden kaynaklı bilinçaltına yerleştiğinden ilk aklına gelen örnekleme o olmuş olabilir :)

• Hiç tadına bakmadım dostum

0|1
    0|0
  • Havyar için yorum yok, demek ki alayımız fakiriz :D

0|1
    0|0
  • Dardanel Hardal severim

0|1
    0|0
  • baya tüketirim gaz olayını çözüyo

0|1
    0|0
  • sevmem ama faydası çok

0|1
    0|0
  • Etin yanında müthiş oluyor.

0|1
    0|0
  • Ballı hardal hariç evet

0|1
    0|0
    • onu hiç denemedim, tadını bozacağından eminim zaten. hardalı acımsı tadından dolayı seviyorum zaten, niye tatlandırma çabasına gireyim ki :)

• O nela ne işe yarıyor. Ama hamburgerde yedim galiba iyi tad veriyor :)

0|1
    0|0
    • hamburgere konulan sos daha farklı. o sosun içinde de hardal var aslında ama burger sos diye geçiyor o daha farklı :)

• fast foodlarla pek içli dışlı değilim işte olabilir bilmiyorum ama şu an kullanmıyorlar galiba

• Merak ettim baktim googla, mc tarifinden. Karamelize, yumuşak regular ekmeğinin içerisinde bir adet dana eti, ketçapı, sulandırılmış kuru soğanı, hardalı ve salatalık turşusu ve doğru süslenmiş görüntüsü ile dünya klasiklerimizden birisi.
      Ve her yemiştir heralde :)

• Domuz yagı var diyorlar hardalda

0|0
    0|1
    • yurtdışı için üretilenleri bilemem ama Türkiye içinde üretilenlerde kullanılmaz! bu ibare vardır zaten

• iğrenç ya saçmalamayın

0|0
    0|1
    • aha bir zevksiz daha :P şaka şaka zevkler ve renkler tartışılmaz, bişi diyemem :)

• hiç denemedim ama sevmem

0|0
    0|1
Yükleniyor...