Öğrenciyim arkadaşımla evde kalıyoruz. Ne yapacağını seçmek, yemeği yapmak, alışverişi falan derken çok para ve zaman gidiyor. Evinin yakınında ev yemekleri yapan bir yer var. 4 çeşit yemek 300 lira. Hem uğramıyorsun hem ucuz hem sağlıklı. Sizce mantıklı mı her gün dışarıdan yemek? Ayda 9 bin TL ediyor ama evde yaptığında da aynı fiyat gibi. Fiyat algım yok oldu
6 gü
Aşk İlişkileri
Çamaşır Yıkama Sırları
Gündem
Güzellik & Bakım
Alışveriş & Hediyeler
Kızlar Bir Adım Öne
Tatil & Seyahat
Arabalar
Astroloji & Burçlar
Eğitim & Kariyer
Gamer
Moda & Stil
Spor
Evcil Hayvanlar
Müzik & Etkinlik
Kültür & Sanat
Para & Ekonomi
Magazin
Diziler & Filmler
Cilt Bakım
Kişilik & Karakter
Saç Bakım
Çocuk & Ebeveyn
Yeme & İçme
Cinsel Yaşam
İnternet & Teknoloji
Ev & Yaşam
Özel Günler & Hijyen
Aile & Toplum
Diyet & Beslenme
Sağlık
Diğer