Siparişte bulgur pilavı isteyen flörtüme kalk git şu masadan kokuttun burayı dedim. Sizce iyi mi yaptım?

KRALINIZASELAMDURUN
Flörtü yemeğe götürdüm bulgur pilavı soruyor kafaya bakar mısın ya? Sen benim gibi birisinin yanında nasıl öyle şey istersin? Nerede Dallas Steak sipariş eden kız ya fakir ruhlular üstüme çullanıyor para kokusu yüzünden
Siparişte bulgur pilavı isteyen flörtüme kalk git şu masadan kokuttun burayı dedim. Sizce iyi mi yaptım?