Yemeklerinizde sıklıklıkla hangi bitkisel yağı kullanıyorsunuz?

BirAnanasAldirdim
Bugüün sizler için pamuk yağını araştırdım💁🏻‍♀️
Pamuk yağını ev yemeklerimizde çok sık kullanmasakta gıda sektöründe kendine ait önemli bir yeri varmış.

Isıya karşı dayanıklılığı sebebiyle ve kızartmaların daha gevrek olmasını sağladığı için gıda sektöründe başta tulumba tatlısı ve cipsler olmak üzere sıklıklıkla kullanılıyormuş 😋

Peki siz yaptığınız yemeklerde hangi bitkisel yağı tercih ediyorsunuz?
Ayçiçeği ve zeytinyağı dışında farklı yağlara mutfağınızda yer verir misiniz?
Yemeklerinizde sıklıklıkla hangi bitkisel yağı kullanıyorsunuz?
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar tereyağı bitkisel bazlı bir yağ değil 🥺😔
Yemeklerinizde sıklıklıkla hangi bitkisel yağı kullanıyorsunuz?