Kek yapmak için hazırladığı harcı kek yapmadan önce yemeye doyamayan var mı... tadı kekten daha güzel saki değil mi😀?

Kankamstyle
Erkek halimle kek yapıyorum bir süredir... Kek için malzeme hazırlıyorum Limonlu kek ve Portakallı kek için... O hamuru fırına verdikten sonra tabağın içinde kalan kek harcını yerken çok güzel olsuğunu fark ettim... tadına doyamıyorum... kekten bile güzel... keke dönüştürmeye gerek bile yok kaşık kaşık yenebilir bence ya sizce 😀
Kek yapmak için hazırladığı harcı kek yapmadan önce yemeye doyamayan var mı... tadı kekten daha güzel saki değil mi😀?