Lahmacun pizzayı ezdi geçti. Lahmacun mu daha iyi pizza mı?

ƘíηgAятнυя
Sadece bir yılda 19.8 milyon adet lahmacun sipariş ettik, yemelere doyamadık! Öyle ki, sipariş edilen lahmacunlar yan yana dizilse, pizzanın ana vatanı İtalya’ya yol oluyor. Yemeksepeti verilerine göre, Türkiye’de kullanıcılar online yemek siparişinde daha çok Türk mutfağını tercih etti.

Peki ama neden? “Turkish pizza” diye tanıtılan lahmacunun pizzayla amansız savaşında hangisi daha sağlıklı, daha ucuz, daha lezzetli?
Lahmacun pizzayı ezdi geçti. Lahmacun mu daha iyi pizza mı?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/turkiye-bunu-konusuyor-lahmacun-pizzayi-ezdi-gecti-41427862
Lahmacun pizzayı ezdi geçti. Lahmacun mu daha iyi pizza mı?