Çay var içersen, ben var seversen. Bir yiyecek ya da içecekle ilgili şiir yazacak olsaydınız, bu hangi yiyecek olurdu, neden?

TutkununKırmızıTonu
Çay var içersen, ben var seversen. Bir yiyecek ya da içecekle ilgili şiir yazacak olsaydınız, bu hangi yiyecek olurdu, neden?

Bu söz çok komiğime gidiyor. :D Ben dondurma için şiir yazardım. :D İçeriğini tabikide burda söylemem. :D
Çay var içersen, ben var seversen. Bir yiyecek ya da içecekle ilgili şiir yazacak olsaydınız, bu hangi yiyecek olurdu, neden?