Denize girerken üzerinize ne giyiyorsunuz?

Denize girerken üzerinize ne giyiyorsunuz? Kimisi mayo kimisi bikini kimisi şort giyer, kimisi de kıyafetle giriyor (o kıyafet değildir de adını bilmiyorum) siz neyle giriyorsunuz?
  • Bikini
    A seç
  • Mayo
    B seç
  • Şort
    C seç
  • Diğer
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
4333

En İyi Kız Görüşü

• bikini hiç giymiyorum, giyenleri de sevmiyorum! denizde yüzlerce insan var, hepsi senin vücudunu tüm çıplaklığıyla görmek zorunda mı, ya da sen göstermek zorunda mısın? ayıp diye birşey var yahu, azcık da terbiyeli giysek nolur sanki!!!

2|3
    0|1
    • Bikini mayo ya oranla daha sağlıklı olduğu için tercih ediliyor. Mayo da karın kısmı ıslak kalıyor ve bu çeşitli rahatsızlıklara neden oluyor. Karın ağrısı gibi. Ve daha uzun sürede kuruyor. Tercih meselesi demek daha doğru bir davranış olurdu aslında.

• @SibelErdem e şortla bluz giyebilirsiniz mesela, göbeği açık bluzla giyebilirsiniz. Ama, neyse.. herkes alışmış vücudunu insanlara göstermeye...

• Tercihlere saygı duymak gerekiyor. Sonuçta mayoda açık. Amaç bir yerleri göstermemek ise haşemadır onun giymesi gereken.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 42

• Eskiden mayo giyerdim ama sonraları daha sağlıklı olduğu için bikini giymeye başladım.

1|1
    0|1
  • Tabiki de mayo o kadar açık bikini kilotla giricek halim yok

0|2
    0|1
  • şort giyen mayo giyeni eleştirir, mayo giyen bikini giyeni... Size ne herkes istediğini giyer.

2|0
    0|1
  • Ropdöşambır tercih ediyorum. Kötü gunlerde bikini veya mayo

1|0
    0|1
  • denize çok gitmem ama gidersem de şort tercih ederim

1|1
    0|0
  • yüksek bel bikiniler favorim.. bendekinin rengi siyah ve gök mavisi

0|0
    0|0
  • Genelde mayokini giyerim daha hoş durduğu için. Ama bir o kadar da bikini giyiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben abiyeyle girmeyi tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • Tuvalet giyip öyle giriyorum daha zevkli

2|2
    0|2
  • Bikini

0|0
    1|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    32

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 32

• şort ama şu tam diz üstünde olan değil deniz şırtu dediğin kısa olur biraz :)

0|0
    0|0
  • motorcu montu kask, her ihtimale karşı kamp tulumu ve kayak takımlarımı giyiyorum.

0|0
    0|0
  • ben uzun kollu giyiyorum ve şapka çünkü cildim güneş görse yanıyor 1 hafta acısını çekemem

0|0
    0|0
  • Şort ile giriyorum.

0|0
    0|0
  • Smokinle giriyorum

0|1
    0|0
  • Çok şaşırtıcı olcak ama alevli şort

0|0
    0|0
  • şort.