Beyaz modası tam gaz devam ediyor! Senin yaz kombinlerinin olmazsa olmazı hangisi?

Kalbini beyaz modasına kaptıranlar burada mı? Sen “beyaz olmazsa olmaz!” dediğin parçayı seç; ben gerisini tamamlayıp, sana özel çok tarz bir kombin önereyim! :)

• Yaz stili favorim olan, jean’in üzerine nefis giden beyaz crop-top bluzlar
    A seç
  • Beyazın romantizmini dantelin şıklığıyla birleştiren beyaz etekler
    B seç
  • Hatlarımı harika gösteren beyaz pantolonlar!
    C seç
  • Hem ofiste hem gece dışarı çıktığımda hayatımı kurtaran beyaz gömlekler
    D seç
  • Plajların vazgeçilmez trendi; tiril tiril beyaz plaj elbiseleri
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

15|20
245218

En İyi Erkek Görüşü

• Beyaz gömlek hem kadınların hem erkeklerin kurtarıcısı. Giy çık bir parça oluyor, hem resmi hem spor da olabiliyorsunuz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben beyaz, tiril tiril elbiselere ba-yı-lı-yo-rum! Yazı bu kadar yansıtan başka bir model daha olamaz.

5|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 217

• Evet çok güzel soru bende bütün gün bu soruyu düşünüyordum, Moda falan hikaye yakışanı giymeyi bilmezsen seni ne moda paklar ne başka bişey

1|0
    0|0
  • Ligralı dar beyaz pantolon ve vücuduma tam oturan beyaz tshirt çok tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • beyaz her türlü şık ve zarif gösterir. yazın herkesin vazgeçilmezidir bence beyaz renk kıyafetler... ozelliklede bayanlara çok yakışıyor diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Geçmişin nostaljik vurgusuyla şu an ki trendin bir araya gelmesiyle harmanlaşan ve sonuçta gelecekte de hala daha önemini ve değerini kaybetmiyeceğini umduğum otantik stil...

0|0
    0|0
  • Beyaz bir blazer ceket fena olmazdı. :):

4|0
    3|5
  • D dedim :D

0|0
    1|0
  • beyaz gömlekler favorim benim:))
    beyaz pantolon pek giymem
    ve beyaz tişörtler işte

1|0
    0|0
  • Kadınlar beyaz etek giysinler. Lütfen giyin... Çok güzel oluyorsunuz prenses gibi. :)

0|0
    0|0
  • beyaz giyinmekte sıkıntı yok önemli olan o beyazı kirletmemek

0|0
    0|0
  • Beyaz pantolon çok severim dar olcak kıza da erkeğe de yakışır 😊

0|0
    0|0
  • Beyaz gömlek candır 😁

0|0
    0|0
  • Mini etek ya da şort diyorum :)

0|0
    0|0
  • beyaz giyimi severim ama anket sadece bayanlar için uygun hazırlanmış malesef

0|0
    0|0
  • always C

0|0
    0|0
  • Siyah daha güzel

0|0
    0|0
  • Siyah ve beyaz

0|0
    0|0
  • Beyaz tişört renkli şort veya pantolon beyaz spor ayakkabı.. Kıyafetlerimin büyük çoğunluğu ya beyazdır ya da beyaz ağırlıklıdır..

0|0
    0|0
  • Haki üstüne haki ve haki ayakkabılar. Saçlarımı da hakiye boyatacağım zaten ama o renk değil. Bizim mahalleden bir arkadaş Hakiye.

0|0
    0|1
  • Beyaz giymem sevmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    197

Kızlar Ne Diyor 244

• Beyaz tişört favorim.

0|2
    0|0
  • Ben pantoloncuyum ya. Yaz kış pantolon giyebilirim, ama yazın beyaz pantolonlar süper duruyor.

2|4
    1|0
  • Ben her rengi giymeyi seviyorum. Renkli bir kişiliğim var çünkü. Beyaz ve siyah ana renk benim için. Ama onun haricinde turuncudan tutta fuşya ya kadar her rengi giyerim hiç sıkıntı yok.

0|3
    0|0
  • Kesinlikle bluzlar. Altına spor ayakkabıyla mükemmel rahat oluyor hem de yaza çok uygun.

4|1
    0|0
  • beyaz her seye gidiyor bilemedim

2|1
    0|0
  • Pantolonlar kalp ben pantolon rahatdir etek gini degil cekistirmezsin sort ta oyledir ama pantolon ne zman dolabina elini atsan ilk cekip cikardigin parcadir hele yazin beyaz oldu mu her sey ile giyilir hayat kurtarir beyaz pantolon beyqz pantolona siir yazicam 😂😂

0|0
    1|0
  • Beyaz tişört ve elbiseler.

0|1
    0|0
  • Moda olana alerjim var. "Bunları belediye mi dağıtmış acaba?" imajı oluşturan şeyleri giymemeye dikkat ediyorum. Onun dışında renk takıntım yok spor ayakkabı ile giyilebilen her şeyi giyerim.

0|0
    0|0
  • Beyaz renk sevmiyorum ben. Açık gri, haki, füme falan giyiyorum en fazla.

0|1
    0|0
  • Şaka maka beyaz her türlü kıyafet ile kombin edilebiliyor. :) Şort, etek, pantolon hatta elbisenin üzerine (hırka veya ceket şeklinde) bile yakışıyor. Bu yüzden dört mevsimin de vazgeçilmez rengi; beyaz. :)

0|0
    0|0
  • Nevresim takımı beyaz olsun yeterli

0|1
    0|0
  • Beyazın romantizmini dantelin şıklığıyla birleştiren beyaz etekler

0|0
    0|0
  • Ben beyaz tşörtler demek istiyorum hem kadınlara hem erkeklere fazlasıyla yakışan bir kıyafet bana göre..

0|0
    0|0
  • Beyaz hiçbirşeyim yok

0|0
    0|0
  • Modaya bakmam canım hangi rengi isterse onu giyerim beyaz da çocukluğumdan beri sevdiğim renkler arasında.

0|0
    0|0
  • Pantolon tayt

0|0
    0|0
  • siyahtan şaşmam

0|0
    0|0
  • Bu yaz tişört şort takıldım

0|0
    0|0
  • Beyaz jean+Siyah askılı
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Pantolonu çok sevdiğim için beyaz pantolon diyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    224
Yükleniyor... ;