Tüylü mayoların ardından, yenilebilecek "pizza bikiniler" sizce nasıl?

Bu bikiniler özellikle pizza tutkunlarının ilgisini çekecek. Tüylü mayoların ardından şimdi de "pizza bikiniler" moda.
Tüylü mayoların ardından, yenilebilecek "pizza bikiniler" sizce nasıl? Pizza bikinilerin en önemli özeliklerinden biri yenilebilir olması ve gerçek bir pizzadan yapılması. Sınırlı bir miktarda üretilen bu bikinilerin fiyatı 10.000 dolar olarak belirlenmiş.
Tüylü mayoların ardından, yenilebilecek "pizza bikiniler" sizce nasıl?
#yazstili

3|7
177165

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 164

• Konu çok sapıtabilir, hertürlü giyimde sadelik severim. Yanar döner şeyler hiç hoş değil. Gerçi @Esρilc küfrediyor bana ama bu konuda, neyseki kulağımla duymuyorum.

1|0
    0|0
  • Siz asosyal sapık özentilerin ve bunu normal gören herkesi Allah bildiği gibi yapsın. Nimete saygınız yok Avrupalı Kafirler gibi kafirlestiniz böyle sorular sorup , bu kadar normal görüp , gülüyor egleniyorsunuz çakma namuslular...

4|2
    1|1
  • Kızım ordan bol malzemoslu pizzayı giy bakayım.

Enteresan gerçekten :D

1|0
    0|0
  • ya merakım sadece şu hadi fantaziyi anlarım çikolata dökersin yalanır reçel hadi bir nebze de abi çok afedersin dötümüze değen çükümüzle sallanan bir pizzayı yemek mi :D? hiç sanmıyorum. Bu fotolardaki kızların dötüne de değse yemem bu ne iğrenç bişeydir ki? sen külotunun üzerinde pilav yermisin? onun gibi bişey yani bu

0|0
    1|0
  • Onlarca kez yazdım bu postmodern moda ve tek gayeleri özgürlüğümüze müdahale özgürlüğümüz örümceğin ağıyla çevrili ve sadece özgür olduğumuzu sanıyoruz dedim ve bunu kim giyecek burada o kadar kadın yorum yapmış varsa afrikaya gönderelim zenci abiler bayram etsin 😑😕

0|0
    0|0
  • Mayo kullanmıyorum

encrypted-tbn0.gstatic.com/images

ateş etmiyor mu :D

0|0
    1|0
  • ulan uzerine bir 10 bin de koyar bikini magazasi acarim.

2|0
    1|1
  • Midem bulandı lan.
    Suya girince dağılacak her şeyi geç, kim yer ki bunu?
    Sorum da saçma oldu, burda o bikiniyi iştahla yiyecek 50 kişi bulabilirim. 😛

0|1
    1|0
  • 10.000 dolara bikini alacağim sonra karnım acıkacak ve 10.000 dolarlık bikiniyi yiyeceğim? niye cünkü moda onu yenilebilir kılıyor , afedersinizde benim alnımda mal yazmıyor.

(Gerci beni pek ilgilendirmiyor sonucta bikini giymiyorum) :D

0|0
    0|0
  • Denize girdin ve acıktn mı çıkar ye gitsin sonra nolur bilmem valla 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ne saçma bişey bir pizzaya 10 bin dolar verecek enayilerde çıkar işediği pizzayıda afiyetle yer ve modernlik taslar :P

1|0
    0|0
  • Akıllarını böyle saçmalıklarla ziyan edeceklerine farklı yönlerde kullanmış olsalardı şimdiye çok daha farklı bir dünya da yaşıyor olacaktık.

1|0
    0|0
  • enteresan ama hijyenik değil birde sağlıklı değil böyle birseye inanmıyorum da saçma

1|0
    0|0
  • Denize girdikten sonra tuzlu suyla islanmis halini nasil yiyecekler? Ya havuzun klorlu suyu? Dahasi suda eriyip dagilirsa 😕

0|0
    0|0
  • Her gördüğünü koyun sanan modern zaman insanının, kendilerinin de sağlam bir koyun olduğunun ispatidir bu..

0|0
    0|0
  • pizzadan soğudum.
    bizim mayolara patlıcan deseni koymak gibi bişey :d

2|0
    0|0
  • Hayat çok tuaf kimisi yemeye bir lokma ekmek bulamaz. kimisi orasına burasına koyar.

1|0
    0|0
  • Hahaha tüylüden iyidir ama pizzadan soğutur buda 😂

1|0
    0|0
  • Evet, saçmalıkların çıtasını daha da yükseltmeye tam gaz devam ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    144

Kızlar Ne Diyor 176

• Çok saçma. Afrika'da o kadar aç insan varken pizzadan bikini nedir? Fazla para insanı böyle yapıyor galiba.

1|2
    0|0
  • eskiden insanlar taptıkları putları yermiş şimdi giydiği donu yiyorlar

1|2
    0|0
  • bu şey değil mi ya, acıkınca üstümü başımı yiyorum.

1|1
    0|0
  • bunu patronun metresi onermis heralde adamin da o sirada akli basinda diilmis ki kabul etmis 😐

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı, nimeti don sütyen yapmaları uygun da değil ayrıca..

1|0
    0|0
  • Ne kadarda igrenc bir goruntu. Insanlar bazi edepsizlikleri, midesizlikleri, sacmaliklari moda adi altinda meşrulaştirmaya basladilar yazik..

1|0
    0|0
  • Plajda pizza bikini giyen bir kızın bikinisini yerler anında ama😂😂😂

1|0
    0|1
  • Buna 10bın dolar vercem sonra kusa kusa yiycem. Paramla rezil olcam... insanlar harbiden cahil...

1|0
    0|0
  • Eee bunu yedik diyelim acikip,10.000 dolarda verdik. Peki yedikten sonra napcaz 😂😂😂Ciplak mi kalalim yani 😐😒

0|0
    0|1
  • Nimetle şaka mı olurmus dedirten bir fikir ve 10.000 mi o zaman alırım cunku ben zengin havalıyım benim param var diyenlerin tercihi bir üretim hele ki sınırlı sayıda yapılması ayrı bir kurnazlık. Voov 10.000 tl degerınde poh yaptım 😎

0|0
    0|0
  • igrenc ötesi. nimet e saygısızlık. biz küçükken yerde ekmek görünce alıp 3 kere öpüp yukarı koyardık şimdi millet don niyetine giyiyor. .

0|1
    0|0
  • Eeh bokunu çıkarttınız be
    Amacınız insanları uyuşturmak böyle şeylerle. Dikkatlerini dağıtmak. Bakmayın la

0|1
    0|0
  • kız seni yerim diyelim diye mi yapıyorlar bunu :/ olmamış sevmedim

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum saçma geldi bana göz zevkime de hitap etmiyor pek

1|0
    0|1
  • Tüylüleri tercih ederim yediğim şeylerin oralarıma sürtünmesii iyi değil

1|0
    0|1
  • ben hiçbir bikinide yemek ve bayrakların figür olarak kullanılmasını sevmiyorum

0|1
    0|0
  • iğrenç ötesi ve mantıksız kim bu icadı yaptıysa onu kutluyorum.

0|0
    0|0
  • Bir suru ac insan varken yemegi kiyafet mi yapacagiz

0|0
    0|0
  • Igrencligin bu kadari artik pes !! Pizzadan tiksindim ya bu nedir böyle

0|0
    0|0
  • Bir bu eksikti bakalım daha neler gelicek her yaz bir mevsim bir meyve değişiyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    156
Yükleniyor...