Her Vücut Tipine Göre Bir Dagi!

kanya

Merhaba , benceme hoşgeldiniz!

Plaj mevsimi gelince herkesi bir telaş alır. Nasıl görüneceğim, kısa sürede nasıl kilo vereceğim, yine bikini giyemeyeceğim gibi kafamızda birsürü soru bilirir, bu konuyu kafanızda büyütmeyin hanımlar! Sonuçta herkes manken vücuduna sahip olamaz. Ayrıca öyle olmak zorunda da değil. İlk önce kafamızda bunu iyice oturtmamız lazım . Herkesin vücut yapısı, boyu kilosu farklı farklıdır.

Bu yüzden de önemli olan vücut tipinize uygun giyinmektir. Vücut tipinize uygun giyindiğinizde zaten çok güzel görünürsünüz. Zayıf olsanız da vücudunuza uygun giyinmezseniz, zayıf olmanızın veya güzel vücuda sahip olmanızı engellemez.

Bu konuyu kafamda iyice düşünerek Dagi ürünlerinden her vücuda uygun bir ürün seçtim.

İyi okumalar!

DAGİ 2518 FIRFIRLI BİKİNİ

DAGİ 2518 FIRFIRLI BİKİNİ

Göğüsleri küçük olan kadınlar Bikininizde veya mayonuzda canlı ve hareketli bir renk kullanın. Koyu renkler daha da küçük görünmesine neden olur. Destekli bikinilerle de göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz.

Dagi Kadın Balenli Toparlayıcı Bikini Takımı Kahverengi

Dagi Kadın Balenli Toparlayıcı Bikini Takımı Kahverengi

Büyük göğüslü kadınlar aşırı dekolte içeren bikini veya mayolardan uzak durmalısınız . Göğüsleriniz çok büyükse straplez modelleri kesinlikle giymeyin. Çünkü straplez daha da büyük görünmesine neden olur. Üst kısmı fırfırlı ürünlerden kaçının.

Dagi 268BK Kaplı Bikini Takımı

Dagi 268BK Kaplı Bikini Takımı

Armut tip vücuda sahip olan kadınlar alt bölgeleri geniş olduğundan altı hareketli veya renkli ürünlerden kaçınmaları gerekir. Dikkatleri üst bölgeye çekmeleri gerekir.

Dagi Üçgen Bikini Takımı

Dagi Üçgen Bikini Takımı

Kum saati vücuduna sahip olan kadınlar Straplez parçaları çok tercih etmemeniz gerekiyor. Bu model göğüslerinizi düzleştirebilir. Kum saati vücuda sahip olanlar daha çok vücutlarını ortaya çıkaran bikini veya mayolar tercih etmeli.

Her Vücut Tipine Göre Bir Dagi!
29 Cevap