KizlarSoruyor Yardım

KizlarSoruyor hakkında Sık Sorulan Sorular aşağıda ilgili kategorilerinde cevaplanmaktadır. Daha fazla yardıma ihtiyaç duyuyorsan iletişim sayfasından bize ulaşabilirsin.

  • Nasıl üye olabilirim?

    KizlarSoruyor'a üye olmak tamamen ÜCRETSİZ! Facebok, Google+ hesaplarını ya da Email adresini kullanarak üye olabilirsin. Üye olurken muhteşem bir kullanıcı adı belirle, cinsiyetini ve doğum tarihini bize bildir. Arkasından takip edebilmen için senden en az 3 konu seçmen istenecek. Favori konularını seçtikten sonra kişiliğin, ilişki durumun ve mesleki durumun hakkında istenen alanları da doldurduktan sonra üyeliğin tamamlanmış olacak. Dilersen kendi seçtiğin bir fotoğrafı da profil resmi olarak kullanabilirsin.

    Eğer üyeliğini Email adresini kullanarak alırsan, bildirdiğin bu adrese bir aktivasyon mesajı gönderilecek. Paylaşım yapabilmek için gönderilen bu aktivasyon mesajını onaylaman gerekiyor. Onay işlemi tamamlandıktan sonra dilediğin gibi paylaşım yapmaya başlayabilirsin!

  • Şöyle olsaydı daha iyi olurdu...

    Yeni versiyon kendini her gün yenileyecek yapıda artık. İstediğin gibi bir KizlarSoruyor için sesini bize duyur lütfen. Site kullanımı hakkında yorumlarını, eleştirilerini, 'şöyle olsa daha iyiydi' dediğin görüş ve önerilerini İletişim sayfasındaki formu doldurararak bize iletebilirsin.
YÜKLENİYOR...