250 günde yazılım mühendisliği olur mu?

Gizli Üye
2020 senesinde mezuna kaldım
1. Girişi ben kafaya takmadım sadece tyt girdim onu da gecemedim.
2. Girişimde yetenek için barajı geçtim sınavlara da katıldım ama istediğim yerler için pekte olumlu geçmedi ailemde uzaklara gitmemi istemedi. Tek başıma uzaktan olmazmış
3. Senem de bizimkiler ağırlıklı olarak sayısalci oldukları için kursa gittim ama eğitimleri yüzünden 3. Ayda tyt ve sözel ağırlık verdim aileme tanismadan ve sınavda sayısal bölümü boş bıraktım için bir dünya laf yedim tyt ve sözelden de sıralamam iyi olmasa bile tutan bölümler vardı bu sefer aileme hep beraber gidelim dedim hani artık izin verirn istediğim yer olsun dedim bu sefer evi kiraya ver yok taşınma yok bir dünya masraf dediler o sırada abimde ben senin ilerde adam akıllı güzel bir bölüm okumanı istiyorum ve iyi okulda olana kadar da gireceksin dedi.

Kısaca arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı benim üniversitesiye başlama şeyim uzadı şimdide laf yiyorum 2 senede ( ilk girdim öylesine olduğu için saymıyorlar) bir bok yapamadın diye beynde onlara Ankara , İzmir, İstanbul isteyen sizlersiniz ben ne güzel yetenek ile şimdi 2. Sınıf bile olmuştum diye laf söylüyorum.

Gelelim yazılım mühendisliği olayı bizimkiler
Doktorluk, yazılım, pilotaj, veteriner, diş hekimliği dışında her hangi bölüm okumamo istemiyor

Yazılım mühendisliği ilgim var sadece 250 günde
Arkadaşlarım da aslında sayısal dersleri dinledimde hemen yapabiliyorum lisede aram iyidi kursta da iyidi derslerim ve dışarı çıkmadım için günde en az 7 saat ders çalışabiliyorum sadece 250 gün de yapamazsam kafayı yerim çünkü ailemden bıktım

Yazılım mühendisliği dışında veteriner ilgim var kısaca yinede yapabilir miyim bilmiyorum
Güncellemeler
1 yıl
İzmir, Ankara , İstanbul istemeleri nedenleri1. Eğitim tabi en önemlisiBiz İzmir'de yaşıyorumBir abim İstanbul'da diğer abim Ankara 'da olduğu için taşınma konusu da biraz daha rahat oluyor tek başına kalırsın hem abilerindd var diyorlar İzmir olursa İzmir'de yaşıyorum zaten
250 günde yazılım mühendisliği olur mu?