Üniversite için hangi şehirler daha uygun? Siz olsaydınız hangi şehri tercih ederdiniz?

Deizer

Ekstradan bana bu şu şehre git / gitme dediğiniz bir yer varsa görüşleriniz bekliyorum.

Ateist ve biraz batılı bir yaşam tarzım var gece kulüpleri gibi eğlencesi bol olan ve sosyallik bakımından doyabileceğim bir şehir hayalim vardı ancak puanım ancak bunlara yetiyor. bunlar arasında sizce beni en tatmin edecek hangisi

Sakarya
Gaziantep
Isparta
Malatya
Amasya
Burdur
Konya
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Üniversite için hangi şehirler daha uygun? Siz olsaydınız hangi şehri tercih ederdiniz?