Kadınların evlilik teklifi ettiği ve erkeklerin duygusal oldukları bir dünya nasıl olurdu sizce?

Mr-GYC
Malumunuz her cinsiyete biçilmiş bazı roller vardır. Kadının rolleri de bellidir erkeğin rolleri de. Bazen bu roller sekteye de uğrasa, genel olarak belli bir cinse yüklenir bazı davranışlar. Onlardan biri de evlilik teklifin erkekten gelmesi. Buraya kadar her şey normal. Peki ya tam tersi olsaydı?
Kadınların evlilik teklifi ettiği ve erkeklerin duygusal oldukları bir dünya nasıl olurdu sizce?
Olası diyalog böyle olur muydu acaba?
+Nalan inanamıyorum sana, o yüzük de ne öyle. Evet evet evet, milyon kere evet. :)

+Tamam Ahmet çok kırıtma :D
(yazarken gülmeme mani olamadım)
Güncellemeler
+1 yıl
Bu olmuyor demiyorum. Geneli böyle olsaydı nasıl olurdu demek istiyorum...
Kadınların evlilik teklifi ettiği ve erkeklerin duygusal oldukları bir dünya nasıl olurdu sizce?