Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na gittiniz mi hiç?

Çocuk Esirgeme Kurumunda bulunan çocukların %90'inin şiddet ve aile içi taciz olayları kaynaklı orada bulunduğunu, çok azının annesi ve babası olmadığı için orada yaşadığını biliyor muydunuz? Hiç gittiniz mi, gitmeyi düşünüyor musunuz?

0|2
1023

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Süper 👍 mükemmel soru...
    Tebrik ediyorum gönülden hem de..

Kaldığım yere çok yakında bir yerde var.. Çok çok çok istedim bayramda Seyran da gitmeyi.. Ama dolu dolu olmalıydı gidişim, bişeyler yapabilmeli idim, maddi anlamda da, onlar bayram kelimesinden nefret ediyor, onlar yalnız..
    Müthiş beyinler müthiş ahlaklı kişiler var içlerinde.. Abileri olmak istedim, bir sorun yaşadıklarında dertleşsinler beni bulsunlar istedim..
    Atalet diye bişey var ona aldandım ve hala aynı duygular besliyorum...
    Kimse onların neler yaşadığının resmini çizemez anlatamaz hissedemez..

1|0
    0|0
  • evet doğru

1|0
    0|0
  • Gittim yzdı bahçede çocuklarla maç yaptık... Ama hiç misafr perver eğillerdi çocuklar😕2-1 yendiler😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bilmiyodum orada büyümeme rağmen. Orada bulunanların önemli kısmı anne babası ölmüş veya yurda terketmiş veya bakamayacak durumda-yetersiz ve son olarak senin dediklerin. Ama senin dediklerin çok az. Düzeltmek gerek çünkü yanlış tanınıyorlar.

0|0
    0|0
    • Bana gorustugum yetkilinin aktardigi bilgiyi paylastim, su an yurdumuzda bulunan cocuklarin %90 i istismar ve siddet kaynakli burada, digerleri sizin soylediginiz sebeplerden, hatta o sirada bir cocuk geldi babasina mektup gondermek icin "her hafta yaziyor, ama donus yok" demisti, simdi aklima geldi paylasayim dedim

• Gitmeyi düşünmüyorum etrafımda yüzlerce çocuk var zaten

0|0
    0|0
  • Gittim

0|0
    0|0
  • gittim ama ziyarete değil
    bir iki evrak vardı onları götürdüm..

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Darilücazeye gittim çok berbat hissettim kendimi

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim mera ediyorum aslında

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim. İleride ne olur bilemem.

0|0
    0|0
  • Burada annesini kotuleyen elestirenler oluyor yetimanede cocuklar ranzalara anne yaziyor

0|0
    0|0
  • Cok defa..

0|0
    0|0
  • Yok daha gitmedim inanki amma merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Genellikle giderim.

0|0
    0|0
  • siz gittiniz mi?

0|0
    0|0
    • Gittim bu bilgiyi veren de sorumlu kisiydi.

• evet haklısın ben bile sadece iş için gidiyorum. hatırlattıgınız için tşkler. bu gün iş çıkışında gitmem gerekiyor.

• 😂😂iyi bari

• Gitmedim ama malesef çok üzücü şeyler duyuyoruz daha çok denetlen meli hepsi bizim evlatlarımız

0|0
    0|0
  • Evet bende öksüz büyüdüm

0|0
    0|0
  • Gittim bagiş yaptik

0|0
    0|0
  • Hic gitmedik niyeyse.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam