Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu?

Türkiye'de erkek olmak nasıl bir duygu? Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu??Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu??Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu??Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu??Türkiye'de de erkek olmak nasıl bir duygu??

2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan bir kadının, kendi cinsiyetini bırakıp erkeklerle ilgilenmesi çok iyi ya.
    Utanmasam karşında ağlarım şimdi..

Türkiye'de erkek olmak;
    İt gibi çalışmaktır.
    ''Kadın çalışmasa da olur. Erkek evin direğidir, para şarttır.'' denmesidir.
    ''Zengin karı arıyorum. Ben yatacağım bana baksın.'' diyememektir.
    Güçlü olmak zorunda olmaktır.
    Ağlayamamaktır.
    Dayanacak omuz olmaktır, dayanacak omuz bulamamaktır.
    Saç uzatsa ''karı gibi uzatma len'' denilendir, küpe taksa ''karı gibi küpe takma len'' denilendir.
    Sırf cinsiyetinden ötürü var olamayan insandır.
    Kadın gibi ''ben kadınım, ben okumasam da çalışmasam da bana bakarlar'' diyememektir.

Erkek olmak, insanın başına gelebilecek en büyük felakettir.

2|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de insan olmak zor. Kadın erkek ayırt etmiyor. Hayatı kendine bu kadar zorlaştıran başka bir millet var mıdır merak ediyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Yazılanların hemen hemen hepsi doğru. Aslında yaşanan zorluklar konusunda kadın erkek ayrımına gitmek istemiyorum. Çünkü her iki cinsin de başına gelenler arasında benzerlikler söz konusu.. Kadınların canına bacak arası için kastedilirken, erkeklerin cüzdanındaki para için hayatı tehlikeye giriyor. Güzellik bakım desen benzer beklentiler artık erkekler için de geçerli. Nitekim yukarıda yazılanlar gibi çelişkilerle de başa çıkmak zorunda kalıyoruz. Zaten insan olma hatta canlı olma paydasında buluşup birbirimize iyi niyetle bakabilsek, bu sorunların birçoğu otomatikman ortadan kalkacak...

1|0
    0|0
  • Türkiyede Erkek Olmak Eğer hayatında bir kadın olmalıysa herseyini ona teslim etmelisin evin araban olmalı kazandıgını ona vermelisin ona kücük süprizler hediyeler almalısın sevismek istediginde onun keyfini özel gününü beklemelisin senin özgürlüğün kısıtlanmalı ama karşı tarafa asla laf söylenmemeli cocuk istiyorsan mutlaka bebek arabasını kullanmalısın arkadaslarınla dısarı cıkamazsın cıkarsan cıktıguna mutluka pisman olmalısın esine ya da sevgiline kücük süprizler hafta sonu kacamakları güzel tatiller ayarlamalı ve hediyeler almalısın sonu bunların hepsini erkek yapmalı ülkede erkek olmak ülke kadınları yüzünden zorlaşıyor !!!
    Ayrıca pardonda sadece seks icin neden bunları yapayım?

1|0
    0|0
  • Abazan apaci sapik vs bir suru turevlerinin yaftasini her an yiyebilmek tir kadin hapsurur cok yasa dersin ve sen bir sapiksin ornekle anlattim kabul ola 😏

1|0
    0|0
  • Tespit gibi tespit ama birde sorumluluk boyutu var bir kez daha değinmek istemiyorum bu konu can sıkıcı oluyor

1|0
    0|0
  • B*oktan kadinlaeın bitmez tükenmez dağlar gibi egolarını çekmek cidden cok zor

1|1
    0|0
  • Başkasının ne dediği benim umurumda olmaz, dar zihniyetli insanları ciddiye almam ancak bir ailede sorumluluk büyük ölçüde erkekte ve ülkemizde hayat şartları ve çalışma şartları çok kötü olduğu için erkek olmak bu yönden zor.

0|0
    0|0
  • O zaman ne yapmak lazım "derler" kısmına hiç takılmamak lazım. Olmuyorsa bunları diyen adilerle ilgilenmemek gerekir.

1|0
    0|0
  • dogru demiş

1|0
    0|0
  • Cok zor kimselerin kimseye saygisi yok

1|0
    0|0
  • gerıızekalı kızlar anlamaz
    yine yazmışlar zor değil veya katlanılabilir filan diye öçlar dfdfdfdfd

1|1
    0|0
  • Bir özelliği yok çoğu zaman utanç verici

1|0
    0|0
  • erkekleri yermeyen bir pembeli sorusu... ilginç

1|1
    0|0
  • Türkiye, erkekler için cehennemdir.. Ama cehennemden hoşlanan da çok var.

1|0
    0|0
  • güzel özetlemiş..

1|0
    0|0
  • Sıradan bir duygu kız ayool

0|0
    0|0
  • Bunu bence olarak paylasmaliydin emegine saglik:)

1|0
    0|0
  • Kim ne derse desin, erkeklik en rahatı. Biri demiş askerlik. Gelip geçici hemen. Evlilik? Param, durumum vs. yoksa evlenmem olur, biter, kafama göre yaşarım. Gece 05:00te de dişarda olurum, dağa bayıra da tek başima çikarim.

0|0
    0|0
  • Tüm, kadınları /erkekleri anlamaktan ve degerlendirmekten vazgeçin sevdiğiniz kadini/erkeği anlamaya çalışın. onların hepsi farklıdır , önemli olan O dur.

0|0
    0|0
  • Cok rahatiz, gel senide bekleriz

0|0
    0|0
  • Iste bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Zormuş

1|0
    0|0
  • Nekadar duyarlı bir arkidişimiz :D

2|0
    0|0
  • Kadınlardan bir derece daha katlanılabilir ama yine de zor olmalı.

2|0
    0|1
  • Komik. Bunu zor yapan yine aynı kişiler. Akıl kullanılmalı, BEYİN BEDAVA👈

0|0
    0|1
  • Goruyoruz ne oldugunu o kadarda zor degil.

2|0
    1|7
    • Sen hangi pencereden bakıyorsun erkeklerin iç dünyasına ne kadar anlıyorsun ne biliyorsun buradan sağa sola sallamak, martabal okumak kolay boş boş konuşma.

Yükleniyor... ;