Hiç trafik kazası geçirdiniz mi?

5 yaşındayken kamyonet çarpmıştı bana...
Bir mucize yaşıyorum
Hiç trafik kazası geçirdiniz mi?

2|1
3849

En İyi Erkek Görüşü

• Park çıkışında geri geri araca çarptım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana iki sene önce araba çarpmıştı. Neyse ki kamyon falan değildi, altında kalmadım. Araba sağdan çarptı. Sağ ayağım ve sol omzum kırıldı. Ayağıma geçici protez koydular ve alçıya aldılar. En başta tekerlekli sandalye sonra değneklerle sonra da tutunarak yeniden yürümeyi öğrendim. Allah'a şükür sadece sağ dizimde küçük dikiş izleriyle atlattım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• çok küçüktüm, herhalde 8-9 yaşlarında olabilirim, veya daha küçük, evimiz caddeye bakan taraftaydı, ve yokuştan aşağıya doğru caddeye gidiyordu, bende o sırada evin önünde oynarken, yukarıdan gelen kamyonu göremedim, kamyon bana çarpıp altına aldı, sağ ayağım lastiğin altında kaldı, tabi bu durumda ayağımın paramparça olması gerekiyordu, tabi olmadı, ayağımda kırıklar oluştu ve alçıya alındı, tabi ki o şok ile kekemelık rahatsızlığına yakalandım. sonucu bu oldu işte...

1|0
    0|0
  • Kaza yasadim diyemem ama bisiklet surerken bmw x5in kapisina girmistim farketmedim tabi ilk okul 3e giderken oldu

1|0
    0|0
  • En son bir ay once samsundan istanbula gelirken gebze de kaza yaptim. Olumden dondum. Yine 2 saat once kiralik aracima vurdular. Hayat yani igne ipligine bagli yasiyoriz

1|0
    0|0
  • Geçirdim evet
    Çekirdek çitleyerek atlattım 😂

1|0
    0|0
  • Evet 3 kez geçirdim

1|0
    0|0
  • 8 yaşımda kör noktadan gelen bir araba çarpmıştı ama 30 - 40 km hızla çarpınca pek bir şey olmadı hafif yarayla atlattım.

1|0
    0|0
  • Etiler marmarisin aynı motorcusuna aynı kişiye 2 kere çarptım. Bir golfe, megana ve belediye otobüsüne çarptım kaçarken ters şerite girdim. İlahi adalet bana bisikletle yolun karşısına geçerken bir kadının çarpmasıyla yerini buldu.

1|0
    0|0
  • Cok kere 10 yildir gectigim tek seritli yolu ikiye bolmusler isarette koymamislar kaldirimdan inmemle havaya ucmam bir oldu 😀

1|0
    0|0
  • 1 sene oluyor bende mucize yaşıyorum ölümden döndüm

1|0
    0|0
  • Geciriyordum...

1|0
    0|0
  • geçen kadının biri ortadan çarpmıştı bana... en büyük kazam oydu..

1|0
    0|0
  • Geçirmedim

1|0
    0|0
  • Ufakken olduydu arabanın altında kaldım

1|0
    0|0
  • 1 kere malesef ondada araba perte cikti ehliyette gitti :/

1|0
    0|0
  • Bisikletle taksiye vurdum. Motorla arabalın altına girdim motarla tarlaya uçtum bide köpek ısırdı

1|0
    0|0
  • 4 kere motosikletten düştüm sırasıyla sol ayak sağ ayak sol kolumu kırdım :D

1|0
    0|0
  • bisiklet-motor-araba-kamyon
    trenle uçak kaldı hadi bakalım

1|0
    0|0
  • Şükür , yaşamadım

1|0
    0|0
  • Hayır ama 3 gün önce direksiyon başında ölümden döndüm.

1|0
    0|0
  • Trafik kazası çok şükür hiç geçirmedim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 37

Yükleniyor... ;