Evlilik mi daha rahat bekarlık mı?

Hangisi sultanlık😂

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Pederle valide memlekete gitti. Bekarlık sultanlıktı bitti. Gömleği ūtūle makineyi aç bulaşıkları yıka faturaları takip et. Ev yemeģine hasret kal fast food ye. Bekarlık gūzel ama evde tek başına olunca sarmıyormuş. Tv bozuldu , ben işteyken eve gelebilecek yetkili servisle muhatab olacak biri bile yok drama bak hele

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekarlıkta evliliği aratan (tercihe göre cinsellik, eviçi emeği paylaşmaktan yana olmayan erkekler için düzenli hayat, çocuk sahibi olabilme gibi.) noksanlıklar, , evlilikte de bekarlığı aratan (cinsel özgürlük yaşayabilme, tercihlerini kendi başına belirleyebilme, baskı altında olmama yönünde) noksanlıklar var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Boşanmış birisi olarak şunu çok rahat söyleyebilirim, kesinlikle evlilik. Ha, boşanmamış olsam yine aynısını söylerdim. Akşam işten çıkıp da eve gittiğinde seni karşılayan bir hayat arkadaşı gibisi yo. Bunun verdiği mutluluğu hiç bir şey vermiyor. Hele bir de çocuk varsa daha iyi. Bir şeyleri paylaşıyor olmak, ortak dertler, ortak sıkıntılar, birbirine destek olmalar vb. ister inan ister inanma ama hayatına renk katıyor. Yalnız yalnız nereye kadar ey dostlar.

0|1
    0|0
  • Bekarlik kesinlikle cevremdeki evliler hapis hayati yasiyo resmen 😂

3|0
    0|0
  • Evlilik.

1|0
    0|0
  • Evlendiğim kişiye göre değişir bu durum. Başarılı bir evlilik bekarlıktan daha iyi olur bence.

1|0
    0|0
  • Bekarlik

1|0
    0|0
  • bekarlık ya kim evlendi ise başına toprak elesin

2|0
    0|0
  • Bekarlık

1|0
    0|0
  • Bekarlık

1|0
    0|0
  • nişanlı en güzeli ne evlisin ne bekar :d

1|0
    0|0
  • Bekar olmak rahat bir saltanat süren kralın işidir doğru insanla evli olmak ülkenin tamami olmaktir. Toprağı da kavgası da sevdasi da..

1|0
    0|0
  • bekarlık

1|0
    0|1
  • Bekar

1|0
    0|0
  • Bekar

1|0
    0|0
  • evlendiğim zaman söylerim :)

1|0
    0|0
  • Bekarlık

1|0
    0|0
  • Bekarlık

1|0
    0|0
  • Bekarlığa nazaran hayatın biraz daha kısıtlanmış olsa da eve gidince çocukların babaaaa diye bana koşup sarılmaları herşeye değer.
    Özetle; evlilik sultanlıktır ;)

0|2
    0|0
  • soru mu buda bekarlık tabikide :D

0|0
    0|0
  • evlik rahat düzenli hayatın olur bir ömürde yanlız geçemez hayatını paylaşcan bir kadın olmalı

1|0
    0|1
  • Bekarlık

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 40

• Bekarlik

2|0
    0|0
  • bekarlik olsa gerek.. ne de olsa sorumluluklar daha az

1|1
    0|1
  • Bekarlık

1|0
    0|1
  • Bekarlık tabiki

1|2
    0|1
  • Bekarlik number ☝

1|1
    0|0
    • 32 yaşında ve bekarsın seni çok sevmeme müsade var mı :)

• Bekarlık

1|0
    0|0
  • Bekarlik

1|1
    0|0
  • Bekarlık suktanlıktır be bunu bilir bunu konuşurum😊🎈 evlilikte neden isterim istersem de sevdiğim yanımda mutlu bir yuvamız olsun.(çoçugumuz da olmalı tabi)😊🤗

1|1
    1|1
  • Bekar olduğumdan bekarlık diyorum çünkü evlilik yaşamadım bilmiyorum 😀

1|0
    0|0
  • Para olsun yiter

1|1
    0|1
  • Fotodaki gibi olmuyor. Yani evlilik zorlandığın ev işleri değil. Ev işleri hep var ve zor değil.
    Şu halterli abi kız düşürmek için yaşıyor gibi gözüküyor.
    Sonuç olarak önce ailen sonra gerçek aşk insanın temel mutluluğu, evli ya da bekar.

0|0
    0|0
  • Ben bunu saçma buluyorum tek yaşasanda sağdaki foto gibi olarak.

1|0
    0|0
  • bekarlik sultanliktir ne ypcn evlencen kaynana dirdiri koca dirdiri cocuk dirdiri bekrlik rahattir gez toz eylen karisanin yok

1|0
    0|1
  • Bekarlık sultanlık

1|2
    0|1
  • bekarlık su an evlenirsem söylerim

1|0
    0|0
  • Bekarlik

1|0
    0|1
  • Zamanında olan her şey güzeldir