Çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?

AğaçKakanWoody
Bizde insanız kardeşim 😄 bekar kaldık diye suçmu işledik. Ben istemezmiydim boy boy sıpalarım olsun ama olmuyor işte, kızımın güzelliğini alacağı annesini bulana kadar bekârlığa devam :) 😒 şu fotolar olmasa daha rahat dayanıcazda bazıları cidden nispet yapıyor...
Çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?
-Peki siz çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?

#DüğünFotoğrafı #EllerinYarisinSeniSevemem #EniViciVokke #BekarBıyıklı #Bıyıklı
Çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?