Çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?

Bizde insanız kardeşim 😄 bekar kaldık diye suçmu işledik. Ben istemezmiydim boy boy sıpalarım olsun ama olmuyor işte, kızımın güzelliğini alacağı annesini bulana kadar bekârlığa devam :) 😒 şu fotolar olmasa daha rahat dayanıcazda bazıları cidden nispet yapıyor...Çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?-Peki siz çevrenizdekiler sürekli düğün fotoğrafı paylaşınca ne hissediyorsunuz?
#DüğünFotoğrafı #EllerinYarisinSeniSevemem #EniViciVokke #BekarBıyıklı #Bıyıklı

3|0
3614

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 35

• Biii hissetmiyom 😒

0|1
    0|0
  • Güzel kafaymiş 😂✌

0|1
    0|0
  • Usanıyorum bak eğer evlenirsem fotoğraf falan paylaşmicam😂

1|1
    0|0
  • Öyle fotolar paylaşılmadı

0|2
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum tek burası o yüzden pek bilgim yok.
    Zaten öyle şeyleride sevmem herşeyi çekip atanları.

0|1
    0|0
  • Mutluluklar diyoruz ne hissedecez:)

0|1
    0|0
  • Pek de birşey hissetmiyorum.. Daha önce evlendiğim için, bunlar başımdan geçti. Keşke herşey nikah ya da düğün deki gibi kalsa.. ://

0|1
    0|0
  • İşte aynen böyleyim

0|1
    0|0
  • Yaz ayı depresyon sebebim öfff yetti be evlenen evlenene sezonluk işçi gibiler mübarek kışın söz Nisan yazın düğün balayı gözüme soka soka gözüm şişti gözüm

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey

0|1
    0|0
  • Yoo ben imrenerek bakiyorum ayy ne mutlular diyorum

0|1
    0|0
  • Bir şey hissetmiyorum. Evlilik yapmayı da düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • 25 olursam yandık yani herkes mi evlenir o yaşta? Piii.

0|1
    0|0
  • normal olarak onlar adına seviniyorum :)

0|1
    0|0
  • Abartısı görgüsüzlük

0|2
    0|0
  • Bk mu var bu kadar resim paylasiyorsunuz diyorum

0|1
    0|0
  • Sinirim bozuluyo hm allahta nevlendiler sanki cok matah bisey diyorum icimden kendimi avutuyorum

0|1
    0|0
  • Evlilik gibi bir hevesim yok ama milletin abarttığını düşünüyorum. Neredeyse evleneli iki yıl olacak olan insanların düğün fotoğraflarını görmeye maruz kalmak istemiyorum. Sıkıldım artık tbt görmekten. En sonunda engelleyeceğim.

0|1
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum rahatım o yüzden :D

0|1
    0|0
  • umrumda degil😂eglenmek gzl

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 13

• Cagimizin hastaligi bu resim cekip patlasmak

0|1
    0|0
  • O insanlar adina mutlu oluyorum. Aklimdan olumsuz bir dusunce gecmiyor cunku dunyalik yasamiyorum. Cunku dunya hayatinda evlilik nasip olmasa dahi Allahin bizleri cennetinde guzellikleri tasfirlere sigmayacak esler ile onure edecegini biliyorum.
    Kaldi ki dunya da bir nasibimiz helalimiz olduguna inaniyorum. ister 20 de karsimiza ciksin ister 50 de farketmez cunku dunyalik degil ahiretlik cennetlik bir esiniz oldugunda sonsuz bir evlilik hayatiniz olacak. Hicbirsey icin gec degil. Yani burada evleniyorlar ya diye bakmiyorum acaba dunyalik mi evlendiler yoksa evlilikleri ahireti kapsiyor mu onemli olan bu. Cunku biri 30 yil 60 yil sonra biter digeri sonsuz surer.

0|1
    0|0
  • Düğünleri de fotoğraf çekilme olayını da sevmiyorum double mutsuzluk.

0|1
    0|0
  • bir his uyanmıyor içimde

0|1
    0|0
  • Paylaşan yok ki

0|1
    0|0
  • Düğün yapılır paylaşırsın ama üstünden bir kaç ay geçmiş hala paylaşıyor

1|1
    0|0
  • Keyfim kaçıyo doğrusu

0|1
    0|0
  • herkesin bir görüşü var, ilk zamanlar heveslenirsin bir süre sonra o heves kalmıyor

0|1
    0|0
  • Ne hıssedecem bende evlenmek ıstıyorum :D

0|1
    0|0
  • hoşuma gitmiyor

0|1
    0|0
  • Artık ciddn dugunker dugun yapmak icin guzel gunde eglenmek icin mutlu olamk icin değil sirf gösteris birbirleriyel yarış hava atma dugunde takı taktirma kim nekadar taktırdi kim ne verdi o az verdi bu cok verdi ticarateneye cevirme haa bidexsacma sapan yapmacik öpusmeler gusumeler vıcik vicik ve igrenc dans figurleri kisacası dugunlerden nefretcesiyirum

0|0
    0|0
  • hiç bişey hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Acaba hayatı ne kadar erteleyeceğim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...