IQ seviyenizi biliyor musunuz?

Filmlerde sürekli karşımıza çıkan ve severek izlediğimiz ünlülerin IQ'sunu biliyor muydunuz peki? Bu ortalama üstündeki ünlülerin ve dünyanın ortalama seviyesine bakınız kaçmış
Nicole Kidman 132
Emma Watson 138
Matt Damon 160

PEKİ YA SİZİNKİ HANGİ ARALIKTA? Dürüst olalım, ortalama belli :) IQ seviyenizi biliyor musunuz??IQ seviyenizi biliyor musunuz??IQ seviyenizi biliyor musunuz??IQ seviyenizi biliyor musunuz??

• 76-85
    A seç
  • 86-95
    B seç
  • 96-105
    C seç
  • 106-115
    D seç
  • 116-125
    E seç
  • 126-135
    F seç
  • Diğer
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bizim ortalamamız 90 görünüyor. Hani 110+70=180 180:2=90 eder ya, siz 126-135 demişsiniz ya. YAPTIĞIM ARİTMETİK ORTALAMADAKİ GİBİ BUNLARI DENGELEYEN 45-54 aralığı yok herhalde. Gerçekçi olun demiştim değil mi? Burada yüksek isaretlemeniz sizi daha zeki veya ortalamayı daha yüksek yapmayacak.
IQ zekayı temsil eder, bir hediye ve yetenektir. Akılı ise herkes ama Herkes geliştirebilir. Internette kişilerin egosunu tatmin edip + kazanmak adına yapılan testlerle değilde, karakterinize evrim geçirtip Aklınızca kurnazlık yapmadan gerçekte ne kadar Zeki olduğunuzu söyleyin lütfen. Daha fazla güncelleme yok vicdanınızla başbaşa kalın biraz :)

1|1
2554

En İyi Kız Görüşü

• Iq testini destek amaclı gittiğim her iki merkezde de yaptılar ve sonuç olarak, bu kadar agrasif ve detaycı olmamı zekama bağladılar. Üstün zekalı oldugumu söyleyen gerzeklere soruyorum bunu, o zaman ne diye her defasında mal gibi ortada kalıyorum?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Son olarak 130 civarında çıktığını hatırlıyorum.

0|0
    0|0
    • Geçen seninle ilgili paylaşım yaptım kaldırdılar :) kızdılar bana sinirli 😡

• kendin mi iq testi yaptin , ben o testleri seviyorum fena da sayilmam ama saglikli sonuc veriyor mu ki?

• @Eksimsibiri vallahi bir tane test yapmadım. Her karşılaştığımda yapıyorum. Ortalamam bu civarda diye hatırlıyorum. Ama tabi ki güven olmaz.

• İQ seviyem 122 bu arada..
    Arkadaşlar size söyleyeceğim İQ testinizi saçma sapan youtube videoların dan veya 10 -15 soruluk onedio tarzı siteler den yapmayınız o sitelerin ve videoların amacı sizi mutlu etmektir ve ego kasmanıza yardımcı olmaktır. Size tavsiyem bu işin kitabını yazmış olan sitelere girin orada sanki sizi sınava sokacaklar 30 -60 soru olacak ve toplam yarım veya site'ye göre bir saatiniz olacak. Ama doğruyu söylemem gerekir ise ben bu sitelere bile pek güvenmiyorum o yüz den İQ seviyneiz sizin için önemli ise bunu özel olarak dan sanal olmayan yollar ile gerçek bir İQ testine girerek neredeyse kesin olarak ölçe bilirsiniz.

1|1
    0|0
  • Bu testlerin bir geçerliligi kalmadı artık. IQ testlerini ilk olarak ortaya çıkaran psikolog bile sonuçların bir geçerlilik ifade etmediğini kabul etti. Zekanın bu kadar tekdüze bir şey olduğunu sanmıyorum, çok daha karışık. Testlerle yapılan mental masturbasyon.

0|0
    1|0
  • Web üzerinden IQ testine katıldım tüm testleri geçtikten sonra demesin mi 10 tl karşılığı sonucu mailinize gönderiyoruz... Dedim tamam salağımda o kadar da değil :) Yani Sonuç : O kadar da salak olmadığıma göre kendime 75 puan falan verdim :)

1|0
    0|0
  • 134 çıktı olm ben zeki adamım

1|0
    0|0
  • Türkiye iqsu yüksek bir ülke. Bu yüzden sadece yol ve köprü yapıyor ama araba üretmiyoruz. :D

Ne kadar zekiyim bilmiyorum ve ilgilenmiyorum ama aptal olmadığımdan eminim.

1|0
    0|0
    • Yaw baq qardesim, her sene YGS ve LYS birincileri bizden cikiyor. Hem baq reyiz yol yabti köprü yapti.
      Evrupada Amarigada İsrayilde var mı bunlar söyle bakayım?
      Biz cok zekiyiz 2023'te bor ile çalışan uçak yabıcaz hüloğğğğ

• @Glckln Bir şey değil kardeşim, maalesef ülkemizde böyle düşünen insanların sayısı azınmsanacak düzeyde değil.

• Öyle malesef doğru

• 90 olduğunu gösteriyor

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ölçtürmedim hiç, ama lisede falan herkes matematik sorusunu bana getirirdi yüksektir heralde 😀

1|1
    0|0
  • Ben Zeka'ya inanmıyorum, emeg'e ve calışmaya inanıyorum. Dolaysıyla IQ yüksek ve alçak cıkması çok önemli degil.

0|0
    1|0
  • bilmiyorum hanımefendi

1|0
    0|0
  • Matt Damon 160 sdjd :D Marslı'da ki karakteri olmasın o :D bu oyuncular dahi mi hep :D

0|0
    0|0
  • Emma Watson 138 zekaya sahip olmasına rağmen ifşalarını nasıl internete düşürebilmiş.. demek ki; her sonuç doğruya ulaştırmaz.

0|0
    0|0
  • Beni filmlerdeki performansları ilgilendiriyor. isterse salak olsun iyi oynasın gerisi önemli değil açıkçası

1|0
    0|0
  • Ölçtüreceğim

1|0
    0|0
  • Şu 60 soruluk testlerin yarısına gelince sıkılıp çıkıyorum sanırım bende IQ yok

1|0
    0|0
  • -168-

0|0
    0|0
  • Iq seviyesi neye göre tespit ediliyor

2|0
    0|0
    • Zeka yaşı, belirlenmiş belli başlı uluslararası testler var meselası.. Yani kişilik testleri gibi psikologların yaptığı. Onlarla belirleniyorlar. Yorumun için teşekkürler :)

• Bilemedim bana doğru şeyler gelmiyor
      kime göre neye göre

• Eğitimini almış insanlara göre. Sonuçta bende öyle yıllarca eğitim almadım. İnanıp inanmamak sana ve değerlerine bağlı :)

• Diğer dedim napim :)

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce yaptırdım 149 çıktı kardeşiminde 136 onda malzemeden kaçmışlar sanırım :D

0|0
    0|0
  • Acayip yüksek.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 24

• Güncellemeni okudum. Ben ortalamayı düşürürüm bacı sorun etme :D Ben 45-54 aralığı diyorum :D Şıklarda yokmuş gerçi :/

0|0
    0|0
  • kıme neye gore ölçülmüş bu testler.

1|0
    0|0
    • Mavili bir kişiye de açıklamıştım fekat yine söyleyeyim. Uluslararası birimlerle yapılıyor bunlar ve herkesçe aynı skaladalar

• uluslar arası birimlerin IQ kaç acaba

• Bu harita baştan aşağı yalan ve tam bir batı gözünden çıkmış harita!

1|0
    0|0
    • Belgeli aslında fakat ben de pek inanamadım. Çok etken var * onları da düşünmeli. Kıtlık ve akraba evliliği olan yerlerde mesela normal düşmesi. Fakat o yüksek yerler bana da inandırıcı gelmiyor

• Evet beni de dinlediğin için saol. Size de iyi günler.

• Kendini ifade edebilen insanları seviyorum. Mutlu yaşa iyi akşamlar dilerim :)

• E. Watson'la kapışırım..

0|0
    0|0
  • evet 145ti

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hic iq testi yapmadim acikcasi

0|0
    0|0
    • ben okadar merak ettimki Şu an iq testi yaptim :D 118 cikti, ama cokta önem göstermedim belkide gercek sonuclar gösteren site bile degildi bilmiyorm ama paylasayim dedim

• oha benim yaptigim 25 soruluktu ve 20 dk falan sürdü :D hhahhaahah
      bende bir ara ciddi bir iq test yaptirmak istiyorum acikcasi

• Umarım zaman bulursun :)

• Ortalama. Normal yani

1|0
    0|0
  • 144.

0|0
    0|0
  • 140lıydı sanırım

1|0
    0|0