Ben mutsuzum. Çok mutsuzum. Hayatı lay lay lom yaşıyormuş gibi göstermeye çalışmaktan da, kimsenin benim neler yaşadığımı bilmemesinden de, 19 yaşında hepsini kendim kaldırmaya çalışmaktan da yoruldum. Hayatımın içine ettiklerini bilmeme rağmen, insanların hayatımdan çıkaramayacağım konumda olmalarından bıktım. Bir mektup bırakıp sonsuz olmak istiyor insan. Bilmediği dünyayı görmek.
Mutsuz olmamda emeği geçen herkesin en beter şeyleri yaşamasını diliyorum. Umarım güldükleri gün olmaz
Mutlu musunuz😄😄?
#TheEdyline
#imsohappynow

4|1
2235

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak evet ama son zamanlarda maalesef :(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Mutsuzuz tabii ki de. Bu yüzden intikam için çabalıyoruz ya;ne zaman yerim ben bu soğuk yemeği diye. Hangi yönden tatmin edeceği de önemli değil, olması yeterli çünkü. Hangi bilgeye danışsan unut ve devam et der ama terzi bile dikemez kendi söküğünü;aynı hareket içindeler. Bize de farklısını yapmak düşmez tabii ki de. Her şey olacağına varır, benim olacağım da yaşamadıklarımı yaşamak;yaşattıklarını da yaşatmaktır.

2|0
    0|0
    • Ben kimseden intikam almak istemiyorum ki. Tek kalmak istiyorum. Kimse olmasın müdahale etmesin istiyorum. Kimsesiz kalmak istiyorum çok mu zor bunlar

• Rica ederim, yapabileceklerimin en azı. Olursa haber vermekten çekinmeyin

• Saçmalama arkadaşım sakın dedilik vs yapayım deme. Düşmanını yaşarken görürsün ama dostlarını sevenlerini gidince göremezsin. Kötüler sana kötülük yaptı diye Senii sevenlere kötülük yapmaya hakkın yok... Ben d ebir zamanlar çok düşündüm ama sonra rabbim ne güzel günler gösterdi bana.. Sizin de öyle olacak..

2|0
    0|1
  • mutluluk da mutsuzluk da gelip geçici olduğunu unutma :) herşey anlık. an'ı yaşamak lazım. mutsuzluktan sonra muhakkak mutluluk geliyor. sonra mutluluk gidebiliyor. zaten ömür boyu mutlu olursak, hayatın zevkini çıkaramazdık. mutsuz da olacaz ki mutluluğun kıymetini bilelim

1|0
    0|0
  • mutsuz olup pes edeceğine, mutlu yaşayan embesilleri mutsuz etme gibi bir misyon edin. madem mutsuzum neden paylaşmıyoruz diyin.

2|0
    0|0
    • Ben o kadar kötü değilim

• o zaman daha ciddi bir yorum yapayım. mutlu gördüğün insanların hepsinin irili ufaklı sorunları var emin ol. onlarda dışarıya mutlu gibi görünmek zorunda hissediyor kimse mükemmel olamıyor. psikolog bir tanıdığım var ona gelen insanlara baktığın zaman kıskanılacak tiplerde olanlar vardı. bu insanları ne üzebilir ki diyordum. daha 19 yaşında hayatın yükünü yavaş yavaş sırtlayacak bir yaştasın ve iyi kötü sürprizler seni bekliyor. akciğer kanseri olmuş rahmetli dedem bir derin nefes almak için karın kışın ortasında sokakta yatmaya razı olurdum demişti son günlerinde. mutluluğu yakalamak çok zor değil bizler olumsuzlukları çok büyütüyoruz yaşlandıkça da onlara alışıyoruz.

• Haklısın demekten başka bir şey diyemiyorum

• Hadi havraya gidelim. Haham bir çare bulur mutsuzluğa :(

1|0
    0|0
  • Sana tek diyeceğim biraz ufkunu genişlet, küçük sıradan bir gezegende yaşıyoruz ve burası dünya sıradan insanlar sıradan nedenlerden dolayı öfkeliler.. ama yukarıda ise bambaşka bir döngü var orasını sen biliyorsun hadi kolay gelsin bu dediklerimi biraz olsun düşün.)

1|0
    0|0
  • Aramiza hoşgeldin

1|0
    0|0
  • Öyleyim

1|0
    0|0
  • ya boş versene ya ümitsiz olma hayat her türlü yaşanmaya değer

1|0
    0|0
  • Evet.. 😏

1|0
    0|0
  • iyiyim..
    çok iyiyim..

1|0
    0|0
  • Neyde mutluluk aradığına bağlı...

1|0
    0|0
  • Hayatı lay lay lom yaşıyormuş gibi göstermeye çalıştığının farkındayım, ve ben mutluyum

1|0
    0|0
  • Gecer bosver..

1|0
    0|0
  • Gayet mutluyum 😃

1|0
    0|0
  • Hmm 🤔 Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Mutlu değilim.

1|0
    0|0
  • Çok mutluyummm

1|0
    0|0
  • Mutlu insan yokki memlekette A a

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 21

• Hayatta mutlu görünmeye çalışıp mutsuz olmaktan, kime sorsan yoruldu. Allah kimseye taşıyamayacağından fazla yük yüklemez.
    Çok şükür bu halimize.

Öğüt veriyor gibi oldu biraz ama neyse. 😄

1|0
    0|0
  • Mutsuzum. Mutsuzluğumun sebebi olan kimse farkında değil. Gecelerce yalnız ağladığımı bilmeden herkes " Senin kadar tasasız olsam yeter, bir insan nasıl bu kadar dertsiz olur?" diye sorarlar. Yanlarından ağladığımı görmesinler diye uzaklaştığım insanların yanına gittiğimde " Sen ağlayabiliyor musun, merak ediyorum." dediklerinde yine gülüp geçiyorum. Ölmek istiyorum diyorlar. Neden diyorum. Aşk acısındanmış. Peki aşk acısından bile ölünüyorsa ben içimdeki onca sıkıntımla neden hala tek başıma yaşamaya çalışıyorum? Yaşamak zorundayım.

2|0
    0|0
  • Bu durumda olan birtek sen degilsin. Aslinda bir cogumuz bu durumda. Ama hayatin kurallari bu. Napalim yani olekmi? :) yasiyoruz iste guzelim. Canini skma

1|0
    0|0
    • Evet boşuna yaşıyoruz. Lanet dünyaya boşuna gönderildik.. halinden memnun olan bir kişi bile yok.. sadece mutlu olmaya kendini zorluyorlar. Sorsan hepsi doğmaktan pişman.

• Tabi canim :)

• Mutlu değilim mutsuz da değilim etrafımdaki kötü olan (hastalık aile durumu vs) insanları gördükçe halime şükrediyorum bunları bilmek lazım

2|0
    0|0
  • Zaman zaman hepimizde bu his oluyor ama o hissin olumsuz şeyler yapmamıza sebep olmasına izin vermemeliyiz. Hem senin canını ne sıktı böyle?

1|0
    0|0
  • Ehh işte

1|0
    0|0
  • Mutsuz muyum, değil miyim bilmiyorum. Ama bir huzursuzluk var üstümde

1|0
    0|0
  • Mutsuzum. Mutluymuş gibi gülüyorum sadece etrafa.

2|0
    0|0
  • sabir ve erdem mühim olan herkesin sinavdan gectigini unutma kaldirilmayacak seylerde olsa yasamaliyiz Hayat buna degiyor

1|0
    0|0
  • Mutluyum dersem mutlu olabileceğine inananlardanim

1|0
    0|0
  • Mutlumusun mu o ne demek bir çeşit yemek olmalı ya da telefon uygulaması bana açıklarmısımuz mutluluk ne hayatımda hiç tatmadım oda ne

1|0
    0|0
  • karışık duygularım

1|0
    0|0
  • Umarım

1|0
    0|0
  • Aynı senin gibiyim sonsuz olalım

1|0
    0|1
  • Değiliz. Kimse değil.

2|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • hiç olmadığım kadar mutsuzum

2|1
    0|0
  • Mutluyum yani en azından öyle olmaya çalışıyorum
    Sana ne oldu? 😕

1|0
    0|0
  • gayet mutluyuz :)

1|0
    0|0
  • Mutsuzum
    ağlamadığım gün yok İçini döken bir insan da değilim
    içimde kalbimin üstünde bir ağırlık var böyle öküz oturmuş gibi hissediyorum ve bu his hiç geçmedi
    İnsanlar üzdü insanlardan çok ben kendimi üzdüm
    herkese karşı bir soğukluk var içimde herşey sahte geliyo artık.
    Ama hep daha kötüsünü düşünüp şükretmeye çalıştım sahip olduğum şeyleri düşünüp mutlu olmaya çalıştım. Çalıştım ama yok yani içimde mutluluk yok. İntiharı düşünmedim ama ölmek için dua ettiğim oldu

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;