Gecenlerde sosyal medyada birisi yazmisti denk geldim. Kadin artik neden sutyen takiyorum ki diyerek 2 yildir sutyen takmiyormus disari sutyensiz cikiyormus. Yakin bir tarihte otobuse bindiginde kendisinden yasca buyuk olan bir kadin sen nasil sutyen takmazsin diye azarlamis kadini. Ki hicbir tanisikligi yokmus. Ki bu tip olaylar yasadigi da varmis. Demem o ki sutyen takip dolasmak zorunda degiliz. Ben de dusundum ve bundan sonra takmamaya karar verdim. Resmen eziyet. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|3
1460

En İyi Erkek Görüşü

• çokta sıkıntı etmemek lazım beyni körelmiş insanlarda bir zahmet bakmasın herkes kendi hayatını yaşasın

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yük gerçekten

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• ruhen bedenen nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın. sahiden. toplum için yaşayıp toplum için ölüyoruz.

1|0
    0|0
  • Bikiniyle de gezebilir o kadın saygı duyarım. Kendi tercihi sonuçta. O laf eden adama da sen niye yaşıyon deseymiş.

0|0
    0|0
  • zaten sütyenin kanseri tetiklediğini açıkladı uzmanlar kan dolaşımını etkileyip sıkıştırarak zor akmasını dolayısı ile kanser olma riskini artırdığını açıkladılar ucunun belli olmaması için memeye yapışan silikonlar var onlardan kullanır rahat edesin hemde ahwnkle dans ederler

0|0
    0|0
  • Vallahi burada "gece yatarken sütyen takıp takmamak" konusunda bile sonuca varılamadı :-)
    Sen bunu bir de gece - gündüz takmamak seviyesine taşıdın? :-D
    Medeni cesaretini tebrik ediyor, bekar ve sağlıklı bir erkek olarak destekliyorum da... Hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
    • Gercekten boyle bir soru da sonuca varilamadi mi takilmamasi gerekiyor diye biliyorum bende 10 sene takmistim gercekten yatarken sonradan arkadasim uyarmisti ki hakliymis

• Varılamadı.
      Bir kısmı ısrarla ve inatla sarkar göğüsler diyor. Diğer bir kısmı da asla takamam diyor.
      Benzeri uyarılar sana da geldi farkındaysan. Yerçekimini hatırlatanlar var, bak ;-)

• Ahahahhahaa evet dogru diyorsunuz

• südyensiz geziyomuş derken memeleri açıkta üstünde hiç bişe olmadan mı geziyo muş :D

0|0
    0|0
    • Sutyen takmiyor sadece cirilciplak geziyor demedim

• neden kızları galyana getirip gaza getirip sokağa südyensiz çıkartmak için '' içlerine fitne '' salıyorsun

kız mısın o bile belli değil. erkek misin oda meçhul

bu anlattığın olay , kaynağı verilmemiş o meçhul

sorunu beğenen 3 abaza erkeği görüyor musun? hesapta tşört altından meme ucu görcekler diye sevinip beğene basan abazalar . neyse dilerim kızlar bu fitnenle akıllarının bulanmasına izin vermez. bb

• Ben siz ne dusunuyorsunuz diye sormusum millete hadiii hurrrraaaa hep beraber sutyenleri cope mi atiyoruz dedim? Kaynak olursa fikrin degisecekse ozelden kaynagi bulur atarim? Cunku hanimefendinin kendisinden izin almam gerekli bunun icin? Davar.

• iyidir

0|0
    0|0
  • takanlarda zaten sarma yaşanmasın diye takıyor.
    takmayanlarda çok iyi oluyor yalnız yaa, geçen gün gördüm bir tane mübarek aklıma getirdin :(

0|0
    0|0
  • Taciz edenler olacaktır malesef yoksa yabancı bir ülkede olsan hiç sorun olmaz.
    En kötü ihtimalle dışarda tak eve gelince çıkar

0|0
    0|0
  • Günümüz çağında kızlar erkeklerden daha tiksinç bizim adımız çıkmış ya.
    Kesin izmirlidir bunlar ya :D

0|0
    0|0
    • Sutyen takmamak mi? Tiksinclik?

• Canim ben senin o takildigin igrenc mekanlarda takilmiyorum. Baya iyi taniyorsun sanirim. Ya da sen bu laflari anca googledan falan bakiyorsundur. Al o sutyeni sen tak o zaman yallah

• Ah şu havalı görünme çabaların yok mu :D
      Sanarsın mısır prensesi ya.
      acıyorum sen gibilerine biliyormusun.
      kaşar gibi yaşayıp prenses gibi hayaller kuruyorsunuz :D

• Sanırım kadınlar İkizlere özgürlük ilan ediyor. 😊😊

0|0
    0|0
  • Hiç kimse takmasa unutulur gider

0|0
    0|0
  • Sismanlar yakmasını bir deneme ucu büyük olan zayıf kizlar

0|0
    0|0
  • takl kafana göre

0|0
    0|0
  • Takma ozaman abla.

0|0
    0|0
  • Valla biz zaten her türlü tahrik oluyoruz 😂

0|0
    0|0
  • Hersey senin elinde nasıl rahat ediyorsan öyle giyinmelisin sütyen bir anlamda kelepçe gibi kadını kisitliyor.

0|0
    0|0
  • ulan soru sorayım diye yırtılmışsın.. beyin dağıtılırken nerdeydin sen?

0|0
    0|0
  • Aga bende takmamanızdan yanayım ama uçlar çok belli oluyor insanları biliyosun zor yani birde bu kesin veriyordur diyip peşine takılırlar zor aga hayat

0|0
    0|0
  • istemeyen takmaz bu kadar basit yani ,

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 13

• Sutyen insanlar icin takilmiyoki zaten kendin icin daha iyi hisettigin icin takarsin hisetmiyosan zaten takma

0|1
    0|0
  • Hay sizin feministliğinize. İyice saçmaladınız. Sonra neden tacize uğruyoruz diye yakınmayın. Mahrem ve cinsel çekicilik yaratan yerlerini belli edersen, ilgi uyandırıp taciz de edilirsin. Terbiyesizlikten başka birşey değil. Kadın bedenini sergileyerek mi "özgür" oluyormuş? Siz önce gidin çalışın başarılı bir kadın olmaya bakın yükselin. Böyle kçını başını açarak insan "özgür" olmaz. Feministliği de saçma buluyorum, batının bir tür oyunu. Kadınları özgürlük adına ahlaksızlığa iten bir oyun.

0|1
    1|0
  • Küçük olanlar bir nebze de, büyük ölçekliler için kötü bir görüntü olabilir.

0|0
    0|0
    • Nasil kotu bir goruntu ya sacmalama lutfen? Yani sarkmis bir meme gordugun zaman sana ne? Kisisel tercih meselesi. Memesi kotu gorunuyor sutyen takmak zorunda!

• Kotu bir sey demedim saldirgan bir tarafta yok. Yanlis oldugunu belirten bir yorumdu fikrimce : D

• Görüşüne saygı duyuyorum...
      Şahsen ben büyük göğüslü biri olsam sütyen tercih ederim. Hem de sütyensiz yerçekimine yenik düşen göğüslerin daha çok sırt ağrısı yaptığını söylemişti arkadaşlar bir sohbette.

• Ben takmadan rahat edemiyorum ama insanlar özgürdür tabiki de kimse karışamaz. Yazıklar olsun o azarlayan kadına da.

0|3
    0|0
  • bence rezalet birincisi göğüslerin sarkar ikincisi çok iğrenç duru üçüncüsü herkesin dikatini çekersin

0|2
    0|0
  • heee sonra yer çekimi mahfetsin.. canım fiziğimi

0|0
    0|0
  • Memişler dik duruyorsa sütyene gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gozune takmak gerek o sutyeni, ha bir de o kadın gibilerin. Zavallim o da tahrik olmuş heralde

1|0
    0|0
  • Ne kadar doğru olur inan bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum bir nevi aksesuar bana göre kim ne isterse yapar

0|0
    0|0
  • Ben takmıyorum belkide. olmuyir

0|1
    0|0
  • ya sallaniyo 😂