Erkek muhabbetleri nelerdir?

Biz kızlar mesela genelde dedikodu bakim vs gibi konularda konuşuruz erkekler bir araya geldiklerinde nelerden konuşurlar 😂

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin %90'ı

-Araba
    -Para
    -Sex
    -Eğlence
    -Kavga anıları
    -Askerlik anıları
    -Basit televizyonda haberlerinden siyaset.

Başka da bir bok konuşmazlar.

1|1
    0|0
    • Özeli niye konusuyorlar ya en nefret ettigimdir mk beyinsiz bazi erkekler özel diye bir boklari yok galiba ona buna nasil ne yaptiginimi anlatiyor

• @Esusu burdaki olay surdan ibaret biz erkekler ona buna "onla bunla" nasil ne yaptigimizi anlatiriz gercekten deger veriyosak anlatmayiz zaten o veya bu da olmaz ismi bizim icin

• @kızlarsormayınyeter evet demi yani o kiza deger veriyorsan kimseye anlarmassin seviyorsan öyle onunla neler yaptigini anlatmassin demi

Erkekler Ne Diyor 159

• Futbol, karı-kız muhabbeti falan :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin dedikoducusu kadından çok daha beterdir alttan girer üstten çıkar fitne fesat karıştırır üstüne ortalığı karıştırır gerçekten çok gördüm hayrete düştüm e zaten genelde mac muhabbeti olur ama çoğunluk karı kızdan koynuna aldığı çok doğru sandığı sapkın düşüncelerini anlatıp gurur duyar

2|0
    0|0
  • Ortamın genel kültür seviyesine göre değişir.
    Düşük - mahalle kültürü: Karı-kız, futbol
    Orta düzey: Arabalar, teknoloji, internet, karı-kız, futbol
    Yüksek düzey: Seyahatler, toplum ve sosyal ilişkiler, siyaset ve politika, meslekler, eğitim ve kariyer, iş fikirleri, projeler, startup girişimler, düzenlenen eventlar, sinema, tiyatro, kitaplar, arabalar, teknoloji, internet, futbol, karı-kız

1|3
    0|0
  • Nasıl bir ortam olduğuna göre değişir. Futbol her koşulda konuşulur. Transferler, hoca, hakem...
    Eğer samimiyet fazlaysa karı kız muhabbeti denilen muhabbet döner ki hiç hoşlanmam.
    Öğrenciler arasında ise ileriye yönelik işler, para meseleleri de konuşulur. Şuraya Cafe açsak, şirket kursak...
    Araba muhabbeti olabilir.
    Teknolojik muhabbetler. Ekran kartı, çözünürlük, fps...
    Daha aklıma gelmeyen de vardır.

1|1
    0|0
    • Genel olarak ayni konular üzerinden konuşuluyor anladığım kadarıyla

• Gündemle alakalı farklı şeyler de konuşulur ama futbol her koşulda konuşulur istisnasız. Geri kalanı grubun ilgi alanı ve samimiyetine bağlı.

• mesela bu arkadasin cevresinde oyun da konusulur bilgisayara oyunu 😂 yasim 19 yaziyo da diil nedense kaldi oyle o sonradan degisiyo yavas yavas

• Sabah okuldaki arkadaş grubuyla konuştuklarımız genelde şu şekilde : Kanka gömlek on numaraymış. Ooo ayakkabılar yeni mi, bu nasıl tişort la kamyoncu tişortu gibi. Bu fener tam mal ya yine yenemedi. Oğlum baktın mı la ilayda ne olmuş ya. Tabi oğlum kız spor yapıyor. Yine şehit varmış bugün. Bu siyasilerin Allah belasını versin. Allah var mı acaba? Ne yesek ki. Kanka akşama halı saha maçı al. Ciğer yiyek ciğer.. Bence iskender yiyelim. Offf geçen kıza baksana. Kızı napıyon oğlum ben açlıktan ölmüşüm. Şu sınavları bir atlatsaydık. Not buldun mu? Yok la daha bakmadım. Ben bulamadım vermedi ak. Ayşesi.. en iyisi bir yemek yiyelim sonra da 101 oynayalım. Sınavlara daha sonra çalışırız. Şeklinde gidiyor.( Her zaman böyle değiliz. Arada çok ciddi konularda konuştuğumuz oluyor.)

1|0
    0|0
  • coğu karı kız muhabbeti yapar, kültürlğ olanlar bilimsel şeyler hakkında konuşurlar, siyaset flnda coğu zaman gündemde olur

1|0
    0|0
  • Genelde goygoy :D Erkek ortamında ciddi muhabbet gerektiğinde döner. Onun dışında, siz ne konuşuyorsanız biz de onu konuşuyoruz yoksa. Bakım hariç tabi 😂

Konuşma şeklimiz farklı ama çok farklı. Biz mesela bir şeyi anlatırken o şeyi anlatıyoruz ve bitiyor. Konunun bütünlüğüyle alakası olmayan detayları anlatmayız. Ben, "Dün saçlarımı kestirdim, iyi oldu rahatladım vs" derim, gören arkadaş "Sıhhatler olsun" der ve biter. Siz bunu, bize göre gereksiz gelen yüzlerce detayla ve saatlerce anlatabilirsiniz. O yüzden çoğu erkek çoğu kızın muhabbetini sevmez.

Aslında belki sırf bu yüzden bile bir seferde çok daha fazla muhabbet dönüyor aramızda.

Biz de aşklarımızı konuşuyoruz ve birbirimize destek oluyoruz. Sizde rekabet için olmasa bile kendi sevgilisiyle arası bozulduğu için en yakın arkadaşını dolduran kızlar olabiliyor.

3|1
    0|0
  • Vay mınakoyim. Yok mınakoyim, çüş mınakoyim, ya mınakoyim, he mınakoyim, mınakoyim, mınakoyim, mınakoyim... Çok koyim en çok koyim, hep koyim

4|1
    0|0
  • -Gündem ve güncel konular
    -yeni bulunan espriler veya laf sokmalar, küfürler
    -bazen güreşiriz
    -maç hakkında konuşuruz
    -içiyorsak konu kızlara sövmeye gelir.
    -en son konu kalmayınca bilim felsefe ve dini konular konuşulmaya başlanır.

Tabii bu konuları konuşanlar 16 yaşındaki ergenler değil,
    22 ve üzeri yaştaki erkeklerden bahsediyorum.

1|1
    0|0
  • Benim bulunduğum grupta fizik, felsefe, bilim, tarih konuşuluyor. İyi ki de böyle arkadaşlarım var çevremde.

1|1
    0|0
    • Aday aday adayı olurum. Çok şanslısın öyle dostların varsa

• Pek inandırıcı gelmedi 😂

• Normal, çevremizde çok azdır benim gibi arkadaşları olan ama kendimi çok şanslı buluyorum. Meslekleri ise akademisyen, doktor ve psikolog arkadaşlarım var kolay değil yıllık dostluk. işe yaramayanlar da geldi ama eledik onları.

• gayet eğlenceli şeyler konuşurlar erkek muhabbetinin yeri ayrıdır:) kadınlar olunca kendini frenlersin ister istemez ama erkekler arasında sansür yok rahat:)

0|0
    0|0
  • 1- Futbol
    2- Futbol
    3- Futbol
    4- Araçlar
    5- Araçlar
    6- Kadınlar

1|1
    0|0
  • İşte koymak, sokmak, geçirmek, basmak, çekmek fiillerini zamanlara göre çekimleri erkek muhabbetleri çıkıyor mesela bu hafta kesin geçircez (future), gençler birliğine ne koyduk ama?(perfect tense) sokacam yapacağınız işe (future) iddiaya para basiyormuyuz şimdi (continues) öyle öyle çoğalır gider

0|1
    0|0
  • Kari kiz konusurlar djjd

0|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet hal hatrimiz evler evdeki durumlar aileler hayaller yaptıklarımız anılarımız düşüncelerimiz planlarımız hemen hemen herşey yerine göre

0|0
    0|0
  • Ortamına göre değişir genelde spor ve oyun muhabbet ile gündemden gündelik olaylardan konuşulur daha seviyesi yüksek bir ortamsa bilimden bilimsel gelişmelerden konuşulur en yakın erkek arkadaşlarla ise genelde dünyanın en boş ve saçma ama en çok eğlendiren muhabbetleri döner :D

0|0
    0|0
  • Karı kız, futbol, siyaset ya da bir dalkavuğun böbürlenmesini dinlemekten ibaret. Nadir de olsa, felsefe, din, kişilik üzerine güzel muhabbetler de dönüyor buralarda.

0|0
    0|0
  • Oyun futbol kız siyaset arada saçma dedikodu sigara muhabbetleri zengin olma muhabbeti evlilik muhabbeti bazen keşk beşik kermemiz olsaydı iyi olurdu diyoruz

1|0
    0|0
    • Zengin olma muhabbeti cok değişikmis 😀

• Babadan zengin olamadık yani durumumuz allaha sükür iyi hepimizin altında araba var ama daha cok istiyoruz insan ogluyuz

• Valla erkekler kızlardan daha öık dedikodu yapıyor :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    139

Kızlar Ne Diyor 70

• Genel muhabbeti bilmem ama yanımda sevgilisi mesaj attığında kanka şuna cevap versene diyen tipleri gördüm. Ondan beri erkeklerin sevgisine inanmam.

1|1
    0|0
  • futbol, araba, telefon, kadınlar...

0|2
    0|0
  • İçindeyim çoğu zaman. (kuzenlerin geneli erkek) futbol konuşur, bazen arabaya kayar konu sonra kızlara gelir.

0|0
    0|0
  • Futbol, karı-kız ay şu çok kaşardı bu kızı düzdüm dün sallamalar falan fıstık, siyaset, para, iş vs..

0|0
    0|0
  • Okulda sinifta birkac gun erkek tayfasinin on sirasinda oturmak zorunda kaldim kalmaz olaydim.. iser istemez insan ne konustuklarini duyuyor hani zaten sessiz de konusmuyorlar da onlerinde olunca cok seye tanik oluyorsun.. yani oyle bilmiyordum igrendim o aralar erkeklerden.. ymarim her erkkek tayfasi da bu sekilde konusmuyirlardir.. yani bu cocuklar da saygili sempatik komik kisiler ama sasirdim bir arada konustuklarina sahit olunca
    . yazmayacagim mlsf

0|0
    0|0
  • Canım cips çekti öehahaha

1|0
    0|0
  • Karı - kız tabii ki ne olcak =/

0|0
    0|0
  • Futbol siyaset futbol kız furbol futbol

0|1
    0|0
  • maç, seks, dedikodu (onlar kadınlardan daha çok dedikodu yaparlar), siyaset, varsa ortak ilgi alanları

0|0
    0|0
  • onların konularını yazıyorum
    futbol siyaset dedikodu (kim kimi s2ti bizim gibi kim kimle cıktı kim ne giydi ya da kızlar arası laf taşıma dedikodusu değil direk bu) gerisi de makara kukara

0|0
    0|0
  • Bizden beterler emin ol

0|0
    0|0
  • biz kizlar erkeklerin yalnizca futbol konusdugunu saniyoruz ama onlarda bizim gibi aşklarini konusurlar sevdiklerini konusurlar dertkesirler. onlarim aralarinda bizim gibi rekabet yoktur. biz kizlar hep bir rekabet icindeyiz 😀😀

0|1
    0|0
  • Seks, para, futbol. 🌺

0|0
    0|1
  • Erkek muhbbetlerine bayılıyorum :D Sürekli futbol muhabbetleri yok ; onlar da dedikodu yapıyor. Dinlemek çok zevkli ve sıkılmanız mümkün değil. :D

0|0
    0|0
  • Bakayım cevaplara

0|0
    0|0
  • karı-kız net 😂

0|0
    0|0
  • Oturup saatlerce dinlerim yine de sıkılmam yani.

0|1
    0|0
  • Herkes yazmis zaten kari kiz konusu olmazsa muhabbet edemezler futbol eksik olmaz. Iddia tartisirlar bir de goy goy

0|1
    0|0
  • Olum geçen bir kariyi eve attım ooo fenaaa..
    Geçen gün de aynı anda 10 kariyi z*ktim şeklinde dötten sallama, z. k yaristirma muhabbetleri.

0|1
    0|0
    • Senin dediğin ergen muhabbeti... Yaş ilerledikçe böyle konuşmuyoruz... olgunlaştıkça daha farklı bahsediyoruz.

• Bende çok merak ederim :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    50
Yükleniyor... ;