Sizce maça gitmek kızlar için uygun mu?

Kızlar maça gidebilir mi? ben futboldan nefret eden biri olarak kızların bu maç sevdasına bir türlü anlam veremiyorum bu erkeksi şeyde ne buluyorlar hâlâ anlamış degilim demekki fanatik olmak cinsiyet dinlemiyor: ) Sizce maça gitmek kızlar için uygun mu??Sizce maça gitmek kızlar için uygun mu??

1|2
4052

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Sporun her türlüsünde kızlarında erkeklerin yanında olmasını ben çok istiyorum.. Çünkü spor evrensel bir olgu ve biz insanlarda kızlı erkekli evrensel insanlarız.. En azından kızlar seyredilen şeyin bir spor olduğunu bir düşmanlık arenası olmadığını biz erkeklere hatırlatır.. Ahlakın tek arandığı yer bazen o spor sahaları oluyor.

1|0
    0|0
  • Gidilir tabiki. Niye gidilmesin.
    Müthiş bir Atmosfer, Duygusal anlar. Hep beraberce.
    Kadın, erkeği ayrımı olmaz, gidilir.
    O duygu yaşamak çok güzel.

Birde bazı oyuncuları çok seviyorsan ve kaliteli oyuncuysa.
    Onları izlersin topsuz alanda.
    Nereye koşuyor, ne yapiyor.
    Herşeyi görürsün.. stadda.

1|0
    0|0
  • Futbol erkeksi değil kişisel bir eğlence dalıdır isteyen ve ilgisi olan gider izler ben sadece oynamasını seviyorum.

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum o yüzden bilemeyeceğim...

1|1
    0|0
  • Gitmesinde bir sakınca yok. Kavga çıkınca işi duygusallığa dökmesinler ve ayırmaya kalkması kar yeter. Baktın kavga var hemen kaç.

1|0
    0|0
  • bence uygun neden olmasınki: ) , sen haz etmediğin için öyle düşünüyorsun :)

1|0
    0|0
  • futbol maçı da bir spor, cinsiyetle alakasi yok. ayrica Fenerbahçe bayan ve çocuklardan oluşan 55 bin kisi izleyici ile dunya rekorunun sahibidir.

1|0
    0|0
  • futbol da cinsiyet olmaz fanatik olmak çok başka şahsen bjk maçı olduğunda dünyadan koparım kimseyi takmam

1|0
    0|0
  • Değil bence

1|0
    0|0
  • çok küfür oluyor

1|0
    0|0
  • degil

1|0
    0|0
  • Gidebilir. bir sıkıntı dogurmazda. Maça gitmenın cinsiyeti olmaz.

1|0
    0|0
  • Uygun

1|0
    0|0
  • Gidenler oluyor, fanatikler var.

1|0
    0|0
  • Ben futbol sevmiyorum ama seven kızlar var gitsinler :D

1|0
    0|0
  • Hayir degil

1|0
    0|0
  • Futbol seven kız maçlara giden tezahürat eden kızlar candır can seviyorum onları 😊😃

1|0
    0|0
  • Olabilir erkek işi değil sadece

1|0
    0|0
  • sen hangi takımlısın ki peki😊😊

1|0
    0|0
  • valla ben severim kızların maç tutkunu olmasını tabi Beşiktaşlı ise 😂😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 39

• Gidiyorum zaten

1|0
    0|0
  • Erkeksi kadınsı diye birşey Yok futbolu ben de çok seviyorum pes de çoğu insanı alt edeceğime de Emin'im ama kadın erkek ayrımı yapmaktan vazgeçin ayrıca kadınların futbolu sevmesi bence çok güzel bişey önyargılarınızı yıkın!

2|0
    0|0
  • Gidebilir, güzel de olur.

1|0
    0|0
  • Gidebilir niye gidemesin

1|0
    0|0
  • Neden uygun olmasın ki Gayet UYGUN

1|0
    0|0
  • Aptal olmak da cinsiyet dinlemiyor lakin elimizden ne gelir?

1|0
    0|0
  • Sen takım tutuyor musun?

1|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak takımıma aşığım diyebilirim. O sahada ki enerji o taraftar duygusu inanılmaz bence. Babamla zaman buldukça maçlara gideriz çok keyifli.

1|2
    0|0
  • Takım sporlarını seviyorum... Futbolu daha bir özel kılan ise taraftar ruhu. Babamla inönüde maç izlemek gibisi yoktu :)

1|0
    0|0
  • uygundur

1|0
    0|0
  • Gitmem de ben eğer fanatik olsam neden gitmeyeyim ki giderdim heralde.

1|0
    0|0
  • Ailede fanatik olunca ben de öyle oldum azcık o yüzden ne güzel kızlar stadyumu doldursun tabi hem bizim sesimiz daha çok çıkıyor 😊

1|0
    0|0
  • Sevgilimle yapmak istediğim şeylerden biri de Galatasaray maçına gitmek beraber :)

1|1
    0|0
  • Ben seviyorum şahsen. Sırt çantamda herşey hazır- abur cubur, atkılar, bayrak.

1|0
    0|0
  • bence gidilebilir bir Fenerbahçeli olarak bir gün gideceğim inşallah 😊

1|2
    0|0
  • Ben lisedeyken fanatik fenerbahçeliydim, maçlara da giderdim. Futbol sevgisi cinsiyete bağlanamaz yani sonuçta, spor dalını sevmekten bahsediyoruz.

Öyle fanatik kızlar vardı ki, maçta kızlar tuvaletinde geçen muhabbetleri başka hiç bir kız ortamında duyamazsınız.

"Ulan alex, g*t kadar boyun var kafa topuna cıkıyosun" 😂 Gibi şeyler

0|1
    0|0
  • Sevenler icin neden olmasin

1|0
    0|0
  • Gidebilir

1|0
    0|0
  • valla ben giderim bazen :)

1|0
    0|0