Android telefon şarj aleti şarj ediyo gösteriyo ama yüzde hep sabit kalıyo artmıyo batarya mi değişmeli?

Etlipasta
İki üç gündür ite kaka şarj ediyodum takiyodum dolmuyodu bataryayi cikar tak yine ayni priz değiştir yine ayni çocuğunu uyutmaya çalışan anneler misali şarj etmek için gece 2 ye kadar uğraşmistim neyse bekledim en son bir artis oldu öyle yattim bugunde baktim abartisiz 1 saatte %1 dolmuş şimdide hiç dolmuyo bataryamin ömrümü bitmiştir?
Android telefon şarj aleti şarj ediyo gösteriyo ama yüzde hep sabit kalıyo artmıyo batarya mi değişmeli?