Swarm'dan kız veya erkek arkadaş edinme konusuna ne diyorsunuz?

Yer bildirimi ile çalışan bu uygulama ile bir kafede bulunurken check in yapiyorsunuz. Ve ordan bir profil ilginizi çekiyor ve mesaj atıyor sevgili oluyorlar. Bu duruma ne diyorsunuz? Hiç ortak arkadaşın olmayan tanımadığın birisiyle sevgili olmak mantıklı mıdır?Swarm'dan Kız veya Erkek Arkadaş Edinme konusuna ne diyorsunuz??

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Farkındalık çok önemli ,
    Ben internet ve sosyal durumları bu şekilde kullanılmasına karşıyım
    Neden hep birileri ile tanışma, tanıştırma uygulamaları yaygın..
    Bu kadar uçkur (bay VE bayan) sevdalısı bir toplummuyuz?
    Yolda yürürken biri bizi takip etse sapık var, tacizci var diye hengsme kopartan bizler, bunu uygulamaya taşıyınca normal mş karşılanıyor..
    Sosyal hesap VE interneti bu yönde kullanma özürlüsü bir bayan olarak ben böyle uygulamaları doğru bulmuyorum.:

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mantıksız ve saçmadır. Yokluktan yapıldığını düşünüyorum. bir arkadaşım swarmdan biriyle tanışıp sevgili oldu 5 6 ay sevgili kaldılar çocuk psikopat çıktı kızı eve hapis etti dışarı çıkmasına izin vermiyodu manyagin tekiydi. O yüzden öyle swarmdan falan biriyle tanışıp da çıkmayın😂

0|1
    0|0
    • Anlamadığım nasıl hapsediyor kimse nerde bu diye sormuyormu ya da diğeri buna nasıl cesaret ediyor

• Hapis derken kaçırmadı o anlamda değil. Hani mesela ben arkadaşımla dışarı cikcam ya ona izin vermiyo evden çıkma diyo 12 yıllık arkadaşımla küstüm o sevgilisi yüzünden. Kız 5 ay eve kapandı neyseki ayrildilar

• Garip geldi

• Pek sıcak bakmıyorum

0|1
    0|0
  • Bana saçma geliyor bu uygulama ilk bir indirdim nerde abaza kesim varsa toplanmış

0|1
    0|0
  • saçma

0|1
    0|0
  • :D Mantıksız

0|1
    0|0
  • abazaca the and...🖓

0|1
    0|0
  • Hiç bana göre şeyler değil, saçmada buluyorum açıkcası.

0|1
    0|0
  • Swarm kadar gereksiz başka bir uygulama bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Cok sacma ve gereksiz

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum , yerimi bildirsem ne olur bildirmesem ne olur. Sosyal ağlardan kimseyi tanımıyorsam kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Hiç girmedim. Saçma.

0|0
    0|0
  • Mantik her yerde olmuyor malesef

0|0
    0|0
  • zaten uzun süreli bir şey olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Cok sacma

0|0
    0|0
  • ortak arkadaşmı lazım? sebep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pek mantıklı bulmuyorum sosyal medya çıktı çıkalı herkes arkadaş herkes kanka herkes sevgili aşklar ilişkiler dijital oldu :) her uygulamanın özelliği farklı ancak biz türkler hep farklı niyete kullanıyoruz

1|1
    0|0
  • Duydum, geri kalmış çağdışı ülkelerde kızlar erkekler birbirleri ile tanışmak için bu programı kullanıyormuş, arkadaşıma Türklerin böyle tanışabildiğini anlatım, gülmekten yerlere yattı. :)

1|1
    2|0
  • Kullanmıom

0|1
    0|0
  • her zamankı gıbı cok sacma

1|1
    0|0
  • Deniycem

0|0
    0|1
  • Mantıksız geliyor.