Sıvı teması olan telefon?

Telefonum suyla temas ettiği için garanti kapsamından çıktı ama ücret karşılığında kvk tamir ediyor bildiğim kadarıyla. Telefon çalışıyor ama açma kapa tuşu ve orta tuşu bir çalışıyor bir çalışmıyor. Sizce kvk'ya mı vermeliyim telefonu yoksa normal bir teknik servise mi hangisi daha güvenli olur? Kvk sitesinde insanların şikayetlerine baktımda insanlar hiç memnun değiller üstelik kazıklıyorlarmış ya ne yapmalıyım sizce? Ve benim telefonuma ne yapılır ana kart mı değişir?

0|1
014

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonun bataryası nı sök ve pirinç, in içine kat 3 4 saat kalsın pirinç suyu çeker ve içinde hiç su kalamaz ondan sonrada götür garantiye ver şansın varsa yaparlar yoksada çok fazla ücret isteseler geri işte sana aynı şekilde gelir cihazın bir telefonuyla götür 20 30 tl ye falan yapmaları gerekiyor çok büyük bir arızası yok hatta kendine güveniyorsan ben sana söylim içini aç sen yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğrudan firmanın adresine gönder mesela samsung İstanbul arızayı yaz parasını sonra ödersin en sağlamı bu

0|0
    0|0
  • Telefonda anakart olmaz öncelikle sanırım içinde sivi kalmış entegre devrelerde hasar yok gibi telefonunuzu bir gün boyunca princ içinde bekletin kapalı halde gene duzelmezse güvendiğiniz bir telefoncuya götürün 20 liralık bir mevzusu var

0|0
    0|0
    • Emin misin korkuyorum ya onların parçası orijinal olmuyor ya bide :( kvk bir yandan daha güvenli geliyor ama olmayan şeyleri uydurup geçirirler diye korkuyorum da

• Sen bir dene mübarek :D sonra orjinal olsun diyorsan telefonun pahalı ise kvk daha mantıklı

• tabiki kvk.

0|0
    0|0
    • Ne kadar ücret alırlar tahminen?

• Bide olmayan şeyleri uydurup para alıyolarmış inşallah öyle değildir. En az 400 verebilirim gerçekten sorun varsa

• olabiliyor evet.

• kvk ya dustuyseniz Allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
    • Bence genel olarak telefoncularin eline düştüysek allah başka dert vermesin. Hepsi kolpa ya. Sence verirken suyla temas ettiğini söylemeli miyim? Anlayacaklar zatende belki fiyat farkı olur ne biliym

• sıvı temasi %97 anlaşılır ama şanslı bir insansınız %3 lük ihtimalinizi deneyin derim

• garantie ver normal yerler bozuyor

0|0
    0|0
  • KVK iyidir güvenilir en azından

0|0
    0|0
  • bence telefonu üretici firmanın tamir etmesi daha çok güzel olur

0|0
    0|0
  • Sadece oraları mı çalışmıyor telefonun?

0|0
    0|0
    • Evet şu an kullanıyorum. bir gidiyor bir geliyor. şu an açma kapa tuşu düzeldi mesela 😭

• Dinlendirdim*

• Pirince koyduğunda en az 2 gün beklemlisin bir anda o işi yapamaz ama benim dediğimi yap derim ben pişman olmazsın

• Kasko yaptirsaydin dusunmezdin bunlari

0|0
    0|0
  • pirincin icine yatir telefonu duzelir

0|0
    0|0
  • Normal iyi bir servise ver hem kvk kadar pahalı olmaz

0|0
    0|0
  • kvk iyidir bnde suya attım telefonu verdim kvk ya ücretsiz değiştirdiler

0|0
    0|0
  • sıvı temaslı telefonu geçici olarak teknik servisi onarımı yaptırıp satmalı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Satıp napcam taksidini ödüyorum daha 6 ay önce aldım :D Samsung j5

• sol tandanslı telefon bir süre sonra tamamıyla çalışmaz hale gelecektir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;