Antalya mi? İstanbul mu?

Sizce yasam olarak ( her yönden) İstanbul ya da antalya'da mi daha iyidir? Simdiden herkese tesekkurler..

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Antalyalıyım İstanbul'da yaşıyorum elbette İstanbul'da yaşanır antalyada güzel ama sürekli yaşamak sıkar orda istanbula alışkansan birde İstanbul dışında yaşaman çok zor

1|0
    0|0
    • ailemle gitmeyi dusunuyoruz. alisir miyiz sizce

• Bizim bir tanıdığımız istanbuldan Antalyaya taşındı çok oldu tabide alışmaları uzun zaman aldı özellikle çocukların ama şu an memnunlar şahsen ben yapamam birde neresine taşındığındna az buçuk farkeder

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Antalya hem sakın hem sıkı sehir değil sadece bir yazın sıcak cok onun dısında temiz cok güzel bir yer İstanbul cok kalabalık

1|0
    0|0
    • Dogru fakat cok sıkıcı geliyor bana

• erkekler biraz daha rahat tabi biz kizlar kisitlandigimiz icin aile tarafindan :)

• Hiç öyle düşünmemiştim aslında :)

• Antalya da ne is yapacağına bagli bir is yapmicak ta sadece takilacaksan tabiki antalya ama malum is sartlari baya kisitlandi. ama trafik diger sosyal yasantivs. Antalya daha guzel bence.

1|0
    0|0
    • dogrudur İstanbul'da is imkani cok diye duydum ama

• Bende İstanbul'da daha cok is imkani oldugunu düşünüyorum antalya is konusunda sikintili antalyada yasadigimdan biliyorum ama kiralar yari yariya istanbula göre bence Gerci semte gore degisiyor bu konu ama fiyatlar asagi yukari aynidir ya

• yani bende oyle dusunuyorum ama korku yok desem yalan olur

• Alanya

0|0
    0|0
  • İzmir neden yok seçeneklerde.

0|0
    0|0
  • İstanbul da yasiyorum ama antalya on numara

0|0
    0|0
  • bursa

0|0