Okulda sadece basi kapali olup disarda acilsam olurmu?

Gizli Üye
Benim sevdgim cocugun ailesi kapali istiyi simdi onlara yaranmak icin 🙂kapandi demesinler istiyorum ☺bide ben kapammak istemiyorum ama ilahiyattin atanmasi oldukca yuksek ve puanlarida dusuk sakarya üniversite sine gidicem ☺orda basimi kapatip İstanbul'da acilsam nasil olur sonucsa istemiyorum daha sevdigim cocuga guzellgimi gosteremedim 😞😞😞😞😞
Güncellemeler
+1 yıl
Acilcam derken ben oyle cok acik giyinen bir kiz degilim zaten mezun olunca tamemen kapancsm ama simdi istemiyorum 😞
Güncellemeler
+1 yıl
Sadece kuran ogrenmek istiyom ama okulda kapali olmak istemiyorum 😞😞😞 acik basli olan biri kuran bilmek isteyemezmi
Okulda sadece basi kapali olup disarda acilsam olurmu?