2 iki defa nisanlanip Nisan attim bana buyu veya nazar gibi seyler yapilmis olabilir mi?

Hudhud84
Ilk nisanim 2incingunu nisanlim babasi altinlari gei ver oglumu kov dedi Orda bitti
ikincisi ise 7 ay nisanli kaldim beni sevmedi ev tutmadi ciddi bir adim
atmadi soguktu ve sonunda ona da istemiyorum seni dmek zorunda kaldim
Güncellemeler
+1 yıl
Yaa her 2 si de gorucu usulu bir hafta tanisip konsup anlastik sonrada boyle oldu...7 -6 ay nisanli kaldigim beni gelip gormuyordu ilgilenmiyordu
2 iki defa nisanlanip Nisan attim bana buyu veya nazar gibi seyler yapilmis olabilir mi?