Kayın valideme giderken el yapımı bir şeyler götürmek istiyorum sizce ne yapabilirim?

Öncelikle merhabalar sayın KS halkı. Uzun bir aradan sonra tekrar KS üyesiyim ve ilk sorum; Erkek arkadaşımın annesini ziyaret edeceğim ve hoş bir jest yapmak istiyorum. El yapımı pasta, börek gibi bir şeyler düşündüm sizce ne yapabilirim? Bu arada müstakbel kayın validem ile aramız biraz bozuk bu durumu da düzeltecek bir şey olmalı. Şimdiden kıymetli fikirleriniz için teşekkürler :-)

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Ne goturursen gotur "bir tepsi" gotur. Yani abartılı büyük olsun. 2 tencere yaprak sarması, 1 tepsi börek, ya da ne bileyim 1 tepsi tatlı, bir tepsi de börek gibi... Gözünü doldur. Ekstra bir ikram hissi yaşat.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle gelin olmaya meraklı, kaynanasıyla samimi olmaya çalışan sürekli bir yanaşan kızlar aşırı itici ya.
    Daha evlenmemişsin, kaynana gelin ilişkisi kafasına girmişsin.

0|0
    0|0
    • Bende bu düşüncedeydim erkek arkadaşımı tanımadan önce. Şimdi o kadar zorlanıyorum ki :( Çok erken bir tanıma süresinden sonra evlilik kararı aldım. Beceremiyorum da... Çok sıkıntılı bir süreç anlayacağın yapamam demeyle olmuyormuş :(

• Samimi olmak zorunda değilsin. Umursamak zorunda da değilsin. Saygısızlık yapılmadığı sürece bir sorun olmaz. Asıl samimi olursan sonradan en ufak şeyde sorun çıkartacaklar. Mesafeni koru.
      Ha başta koruyamamışsın sen bu kafadayken iyi trip atarlar sana.
      Kaynana olarak görmeye başlamışsın, evine falanda gidiyorsun. Hey Allahım ya.
      Neyse senin bileceğin iş tabii.
      Sadece doğru olmadığı fikrindeyim. Daha nişanlı bile değilsiniz ne bu samimiyet hiç gerek yok.

• Demi yaa :( Sağol canım düşüncelerin için bu açıdan da bakmam gerekebilir senin gibi düşünüyorlarsa bu konuyu bana karşı kullanabilirler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• el yapımı eyp götür evin ortasına bırak havaya uçsun :) kaynana derdi kalmaz işte

0|0
    0|0
  • Ellerini götür..

0|0
    0|0
  • Su boregi yaparsan cok havali olur 😂

0|0
    0|0
  • El yapımı orta parmak heykeli.

0|0
    0|0
  • Kendin. bilirsin

0|0
    0|0
  • El yapımı rakı götür sdf

0|0
    0|0
  • O zaman tatli yap tatli yiyin tatli konusun 😊

0|0
    0|0
  • Kol böreği ile vezir parmağı tatlısı yap

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• 80 kat baklava açsan yine yaranamazsın

0|0
    0|0
  • Börek ve kek götürebilirsin.

0|0
    0|0
  • Baklava

0|0
    0|0
Yükleniyor...