Kredi borcunun iki ay geriden ödenmesi?

Gizli Üye
arkadaşlar benim şu an ayda 2000 lira gibi kredi ödemem var galiba krediyi 90 güne kadar ödemessek problem olmuyormuş sormak istediğim konuda bilgisi olan varsa lütfen beni aydınlatsın

şimdi 15 eylüldeki taksidi ödemessem
15 ekimdeki taksidi ödemessem
kasımda eylülün taksidini ödeyerek belli bir süre 2 taksit geriden gelecek şekilde ödemem bankanın yasal açıdan beni icralık yapmasına yol açarmı. çünkü yasada 90 gün ödenmemesi halinde diyor ben 90 gün olmadan sürekli geriden gelecek şekilde ödememe devam edecem
Kredi borcunun iki ay geriden ödenmesi?