Telefondan youtubedan izlediğim şeyler evdeki wifi ye bağlı olduğundan bilgisayardan görülebilir mi? Anlaşılabilir mi?

Gizli Üye
Telefonda Youtubedan bazen özel şeyler izliyorum ve abim evdeki bilgisayarı kullaniyor görebilir mi? Ne bileyim anlayan bilir mi? Sanki anlamış olacağından şüpheliyim ama bu benim kendi kendime kurmam olabilir çünkü bilirsiniz böyle anlarda insan direk senaryolar kurar
Telefondan youtubedan izlediğim şeyler evdeki wifi ye bağlı olduğundan bilgisayardan görülebilir mi? Anlaşılabilir mi?