Sevgilim çok çirkin?

Tövbe Estağfurullah o ne biçim bir surattir ya gozune bakamazmi insan sevdiğinin gözleri ayrık şaftı kaymış ama kalbi melek gibi ne istersem yapiyo tek kusuru tipsizlik herkes ne güzel kizsin hic yakisiyomu çok mu zengin diyip duruyo..

Off sizce onu begenebilirim?

Güncellemeler:
*Nasıl begenebilirim*

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik gelip geçici.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tipini beğenmediğim ama yüreği güzel olan iyi kötü erkek arkadaşlarım oldu. Diğer arkadaşlarım da hep hiç yakışmıyorsunuz ne alaka gibi şeyler söyledi fakat sevgililerime saygımdan o laflarını genellikle ağızlarına tıkadım, kendim de içten beğenmesem de hiçbir yerde sözünü etmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Biri bana ayrılırken tipini zihem dediydi bende ama yanağımı ısırıp mıncırdıydın dedim zihtir bir sesin güzel yanağına saralle sürmüş gibi hayal etmiştim yoksa yapmazdım dedi bende dötüne bak şaşı gibi dötün var dedim ancuk dedi ayrıldık:/

0|1
    0|0
  • Nolcak cocuk çirkinse seviyorsa yetmez mi abi?

Maddi şeylere önem vere vere insanligimizi unuttuk.

0|0
    0|0
    • Ben değil cevrem öyle agir konusuyoki herkes sitede nasiliz diye sordum demedikleri kalmamış seni nekadara satın aldı bir kendine bak bir ona yanina yakistiriyomusun bunu... Biktim bunlardan

• Eğer sen sevseydin çevrenin dediklerine kulak tıkardin. bir bahane bul ayrıl cocukla

• karanlıkta mı sevgili olmaya karar verdiniz

0|1
    0|0
  • Kadınlar sevdiği erkeği yakışıklı bulur, demiş miydim acaba :)

1|0
    0|0
  • Ya kardeşim Allah seni ıslah etsin ya bir laf vardır yaradılanı severim yaradandan ötürü hayır tamam beğenmeyebilirsin de içinde kalsın be ki daha çok günaha girme

0|0
    0|0
  • Kemalettin Kamu'dan İrşad şiiri sana gelsin o halde.

0|0
    0|0
  • Biri sunun suratina kezzap atsin.

0|0
    0|0
  • Tipsizse neyine tav oldun?

0|0
    0|0
  • o zaman ayrıl ak

0|0
    0|0
  • ayrıl o zaman mk milleti ezme burda. tipten daha önemli şeyler var bu dünyada

0|0
    0|0
    • Öyle düşünmesem ayrilirim herşey tip değil çevremin laflarindan biktimm

• öyle düşünmesen tipine gözleri ayrık felan demezsin

• Çok kusuru var ama ben onu öyle seviyorum toplum kabul edemiyo beni herkes kiskirtiyo ben napayim

• cebinden parasını alırken, onun yüzüne yapıştır. O zaman beğenirsin

0|0
    0|0
  • bise sorcam

0|0
    0|0
  • Tipsize aşık olanıda ilkkez görüyorum hem dış görünüşe takıuosan böyle sevmiyosun ki onu sen geçmiş olsun ayrıl onu hak etmiyosun sen

0|0
    0|0
    • Ben takmiyorum ama kim bizi görse elestiriyo ıy sunlsmi berabersin neyi varda cikiyosun zenginmi bir sana bak bir ona bilmem ne biktim

• Başkalarını takma sen beğeniyomusun beğenmiypsan ayrıl ilerde daha zor olur başka birini bulursun banada çok dediler olum sen yakışıklı adamsın kız güzel değil diye takmadım onları ama kız bana başka bir yanlış yaptı o ayrı ondan dolayı gelecekte yanyana olmucaz

Kızlar Ne Diyor 17

• Çevreden bıktıysan insanları susturmasını bil. Biri gelicek benim sevgilime laf atacak yırtarım onu ya da diyelim ki sende onlara hak veriyorsun çirkim görüyorsun ozaman onların sana söylediklerinden rahatsız olmayacaksın

0|0
    0|0
  • Madem böyle bir sorunun var niye sevgilisin. Sevgilin çirkin de sende hastasın sanırım.

1|0
    0|0
  • bunu sorduguna göre sen sevmiyorsun çocuğu yazıkk

0|0
    0|0
  • Seninde kalbin çirkin onu napıcaz

1|1
    0|0
  • Cidden sevsen burda nasıl sevebilirim diye sormazsın , fazla zorlama istiyosan

0|0
    0|0
  • Sevgili olmadan aklın nerdeydi? Hep sizin yüzünüzden aşka küsüp kimse bizi sevmiyor ya :/

0|0
    0|0
  • Sadece alisirsin

0|0
    0|0
  • Neden sevgili oldun o zaman

0|0
    0|0
  • aynısını yaşadım ayrıldım ve çok pişmanım öenmli olan içmiş şu an yakışıklı bir sevgilim var ama şerefsizin teki seni içi sevr dışı değil sonradan çok pişman olursun sakın sakın ayrılma

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumu bende yaşamıştım senin anlattığın kadar çirkin değildi ama çirkindi karakteri güzel olduğu için gözüm görmüyodu zengindide ama bir yalan söyledi bir çirkinşti gözümde anlatamam bitirdim tabii ki

0|0
    0|0
    • ama sende onun gibi oldun p. sligi sanada bulastiysa nolcak simdi

• En önemlisi özgüvenli gururlu olur bazi şeylere göz yumanlar evet bencede hakediyor izin vermemek lazım

• evet kardesim gecmis olsun sanada dikkatli olun müslümansaniz her ise besmeyle baslayin hayirlisi olsun dua edin iyi aksamlar :)

• Nasil asik oldun peki, dis görünüsüyle seni hic etkiliyemediyse?

0|0
    0|0
    • Davranışı tavrı benim için yaptıkları çok tatlı buldum sevdim

• Hmm ozaman yüregi güzel ama cirkin cocuklarin olmasini tercih etmissin. Bu da güzel. bir basari :) ben yapamazdim. Yüregini sevmissin adamin iste ne güzel

• Lutfen ayril ona bu iyiligi yap

0|0
    0|0
  • Frida kahlo beğenmiş senmi beğenmicen

0|0
    0|0
  • Off keske olsen

0|0
    0|0
  • WTF?

0|0
    0|0