İnsanın göz renginin mi önemi vardır yoksa nasıl baktığı mı? O zaman renklere neden bu kadar takıntılıyız?

Fark etmez ki, gözlerinin rengi, İster denizi hatırlatsın, ister geceyi. Bir sevgi dolu bakmayı bilmeli insanın gözleri. Bir de hep gülmeli göz bebekleri.

9|0
16538

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bakışlardaki anlamdır önemli olan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 164

Erkekler Ne Diyor 37

• Tabi canim.. esmer sarisinin ne farki var.. zenci ya da beyazin da oyle diye devam eder gider.. cesitliliktir bum. farkli guzelliklerdir.. renkliliktir.. Allah bunca renk gozu neden yaratmis? Ne onemi var diye burun kiviralim.. bakislari olusturan seyin %90 i da sekil ve rengiyle de alakalidir gozlerin.. benim gozlerimi al siyah yap , cok faha farkli bakislar ortaya

0|1
    0|0
  • Normalde herkes Nasıl baktığını önemser ama muhabbet arasında yeşil göz isterim mavi gözlü olsun falan derler

0|1
    0|0
  • nasıl baktıgı daha muhim
    en güzel göz rengi olsunda boş baksın ne anlamsız..

0|1
    0|0
  • Giderken öyle kahverengi bakıyordu ki, 40 yıl beklemeye karar verdim onu.

0|1
    0|0
  • Gözlerin rengi bakışları da etkiler.

0|1
    0|0
  • nasıl baktığının

0|1
    0|0
  • Hepsi önemsiz

0|1
    1|0
  • renkli gözlü ve çok güzel bakan biri olarak söyliyebilirimki bakış masumiyet şekil renk hepsi önemli :/

0|1
    0|0
  • Renkler iyi baktırır

0|1
    0|0
  • Göz renginden ziyade kalbinin güzelliğine dikkat etmeye çalışıyorum ama başarılı mıyım...

0|1
    0|0
  • faarketmez yaa

0|1
    0|0
  • Bakışlar ve kaş... Kaşı es geçmeyelim beyler. Tavuz sultan selim köprüsü kalınlığımda kaşlar olmuyor...

0|1
    0|0
  • mavi yeşil kırmızı fark etmiyo benim için 😑

0|1
    0|0
  • Valla genelde göz rengine bakiyolar bakisinin guzelligi falan pek onemli degil hatta sadece gozlerin guzel diye sana bakabilcek kzlar var cok degisik 😊😊

0|1
    0|0
  • yooo ben hiç iplemem valla kimsenin kaşını gözünü

0|1
    0|0
  • arabanın nasıl gittiğimi nemli dışardan nasıl göründüğümü ya da telefonla konuşuyoruz neden pahalı telefon meraklısıyız gibi düşün görünüş önemli

0|1
    0|0
  • Şimdi hem renkli göz olsa hem de sevgiyle baksa daha güzel değil mi?

0|1
    0|0
  • Yeşil göz iyidir candır 😊 seviyorum ben

0|1
    0|0
  • Rengli gozlu bir kadini aşik olabileceğimi sanmiyorum bana çok itici geliyolar

1|1
    0|0
  • Renklere takıntılıyız çünkü dikkati çeken rengin şehveti tabi bu her renk için geçerli deği 2. Gözün nasıl ve ne niyetle baktığı önemlidir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    17
Yükleniyor... ;