Mhp ile Akp'nin sağciligi arasindaki fark nedir?

Fikren solcuyum, halkin kalkinmasini ve ekonomik duzeyini esas aliyorum. Ama chpli degilim cunku Türkcüyüm. Siyasal olarak hangi goruste oldugumu cozemedim. Aklma bu soru geldi mhpnin akpden farki nedir? Akpyi desteklemiyorum.

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• MHP ideolojik bir hareket partisidir 4 büyük davası vardır Türk islam kızıl elma nizamı alem ve İlahi kelimetullah davalarıdır yarı Türkçü yarı islamcı bir harekettir ve milliyetçilik güder AKP gibi ümmetçilikte aramaz kurtuluş yolunu ve dokuz ışık doktrine bağlı dır aynı Zaman'da lider teşkilat doktrin yapısıyla yönetilir

1|0
    0|0
    • MHP nin sağcılığı yobaz bir sağcılık değildir korkma ger mezhepten insan MHP de aktif siyaset yapmıştır araştırıp bulabilirsin ve MHP asla ırkçılık gütmez

En İyi Kız Görüşü

• Mhp, milliyetçi, Akp ümmetçi. Güya ama Akp sadece Arap Müslümanlara yardım ediyor. Yeni yeni Türklere edilmeye başlandı. Gerisi de gelir İnşallah.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• MHP'nin AKP'den çok farkı var da, Bahçeli'nin yok gibi bu aralar maalesef.

3|1
    0|0
  • Mhp Bu ulkeyi refaha kavusturacak teroru temizleyecek tek partidir. Bahceli olsun. diger adaylar. olsun halkin. istedigini. biliyor ve kendileride. halk. gibi. dusunuyor.
    Umit. ozdag in konusmalarini. dinleyebilirsiNiz.. baskan. adayi

1|0
    0|0
  • Ak partinin onceligi araplar
    Mhp nin onceligi turkler

1|1
    0|1
  • Şimdi MHP liler bana cephe alacak ama gerçekleri söylemek gerekli
    MHP lilerin bir sözü vardır bizim çocuklar kitap okuma ama kavga var desen ulustan Kızılay a koşar ( yanlış hatırlamıyorsam )
    MHP liler cahildir genelde pek okuyup arastirmadigi içinde bilmezler
    Milliyetçilik iyi yalnız araştırıp okumaları gerekli diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • İkisinin de yolu aynı yere çıkar sonuçta.. Biri biraz daha türk ırkçısı diğeri biraz daha fazla islamcı.

0|0
    1|0
  • Bir zamanlar amerikan savaş gemilerini kıble yapıp namaz kılan tipler (6. filo) kanka 😀 Aynı pohun laciverti yani

0|0
    0|0
  • Biri dini kullanarak insanları kandırıyor diğeri kendi içinde karışıklıklar yaşıyor

0|0
    0|1
  • sağı solu kalmadı bu işin. Ülkesini seven sevmeyen ya da akp yi destekleyen desteklemeyen kaldı

0|0
    0|1
  • birisi diğerinden daha sağda :)

0|0
    0|0
    • Duzgun aciklar misiniz. Hangisi daha sagci. Dindarlikla bir alakasi yokdegil mi bunun.

• Bir fark göremiyorum şahsen iki parti de ümmetçi.

0|0
    0|0
  • Solcu Türkçü ilk kez gördüm

0|0
    0|1
    • Ikisinden hangisi agir basiyor dersen tabikide turkculuk. Milliyetci oluyorum bu noktada ama. Mhp de sagci oluyor kafama uyusani bulamadim hahshs

• MHP li ol bence 😉👌

• Mhpnin sagci gorusunu anlayabilsem bir .

Kızlar Ne Diyor 1

• Mhpde biraz ırkçılık vardır benim bildigim kadarıyla. Akpde de ümmetçilik daha fazla.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;