Yaşanması mümkünken, yaşayamadığınız mutluluklar var mı?

Fotoğrafa iyi bakın...

6|0
15353

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 152

• Var var olmazmı ah ahhhhh...

2|3
    0|0
  • Evet var 😂

3|1
    1|0
  • Evet mesela kayinbabamlarin üst katinda oturuyodk ve ben kiraya cikmak istedim çünkü bazi problemlerden dolayi evi tam tuttuk ve çikamadik hala oldugm yerdeyimm..😑

1|2
    0|0
  • Var tabi :/

0|2
    0|0
  • fotoğraf çok anlamlı gerçekten.

1|1
    0|0
  • Hayir anin tadini cikaririm. Mutlu olmak icin illa sebep aramam.

1|1
    0|0
  • tabiki var.. ama mutlu olmayı başarabilen insan sayısı çok az sevmek sevilmek varken üzmeyi üzülmeyi tercih ediyorlar..

0|1
    0|0
  • 38 beden gıyafet giymenin mutlulugunu yaşamadım evet ühühü, var. küçük emraha baglıcam şimdi

2|1
    0|0
  • olmaz mı, Allah istemiyor ama...

0|1
    0|0
  • yaşanması mümkünken her şeyi yaşıyorum :)

0|1
    0|0
  • varr

0|1
    0|0
  • Olmuştur mutlaka öyle anlar 😄

1|1
    0|0
  • Evet Var Ama Üzülmüyorum.. Nasip Değilmiş Diyerek Yoluma Bakıyorum.. Yeni Mutluluklar İçin Çabalıyorum :) 3 Günlük Dünyada 5 günlük Üzülemem :)

0|1
    0|0
  • Var evet

1|1
    1|0
  • Fotoğraf çok hoşuma gitti. Yaşanması mümkünken yasamadigim mutluluk var ama bu insanın kendi secimidir bence. Yani mutsuz olacagimi bile bile bir karar verdiysem kendime suya da atmanin bir anlami yok. Benim için mantık daha onemli bu yüzden yasamadim sanırım

0|1
    0|0
  • çok derdim var diyorum ama öyle bir şeye şahit oluyorsunuz ki derdinizin bir sinek vızıltısı kadar bile sorun olmadığını anlıyosunuz.. o yüzden dertlerime bile şükreder oldum..

0|1
    0|0
  • Var. Mezhep ayrılığı yüzünden 'evlenirsem boyle biriyle evlenicem' dedigim insanla sevgili dahi olamadim. Ailesi kabul etmiyor.

0|1
    0|0
  • Evet var😔

0|1
    0|0
  • Mutlu olabilecek insan gerçekten en ufak birşeyde bile havaya uçar mutlu olmayı bilmek önemli bir de anı yaşayabilmek

0|1
    0|0
  • Maalesef

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    132

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 52

• Yaşayamadığım ne varsa adı mutluluk... :):

1|1
    0|0
  • herkesin bir derdi var herkesin derdi kendine neticede ama kimisi en çok dert bende diye düşünüyo sanırım

1|1
    0|0
  • Yaşayamadıklarım yaşadıklarımdan daha fazla

2|1
    0|0
  • Dert z1k gıbıdır en buyugu bende sanırsın kanks

0|1
    0|0
  • Vardır elbet

1|1
    0|0
  • Hiçbir şey güzel olmayacak belki ama yaşıyorum ulan ben bundan daha güzel birşey mi var ☺

1|1
    0|0
  • Var maalesef

1|1
    0|0
  • yaşanmasına izin vermedigimiz fakat yaşanılabilir mutluluklar vardır elbet izin verilmemesinin sebebi ise başka bir mutluluk düşüncesidir fakat sadece düşüncedir mutluluk veya mutsuzluk getireceği kesin olarak bilinmesi çok zor.

0|1
    0|0
  • Erkek erkeğe yalaşmak 👅

0|2
    0|0
  • Bazen oluyor

0|1
    0|0
  • İlişkiler balığa benziyor, boğulacağını zannettiğin su aslında seni hayatta tutandır.

0|1
    0|0
  • Yasayamadigimiz mutluluklara iç çekeceğimize elimizdekilerin kıymetini bilsek daha mutlu olmaz miydik?

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir fotoğraf.

hiç yaşamadım ki mutluluk denen şeyi.

0|1
    0|0
  • Ona tam "seni seviyorum'' derken çekti gitti

0|1
    0|0
  • Var tabi

0|1
    0|0
  • grizekalı balık😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ohooo tolum, din, görgü allak kuralları vs hepsi engel işte bunlara...

0|1
    0|0
  • Benim kadar derdi olan olamaz

0|1
    0|0
  • Var olmaz mı =/

0|1
    0|0
  • Fotografa baktigimizda ozgur gbi görünecek ama yone ozgur olamayacak biri havada biri en dipte yasayacklar ama ot gbi
    Balon o adami kaldirmaz diyen arkadaslar tamam 😀

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    32
Yükleniyor... ;