Ailemin aşırı dindar olmasından bıktım?

Gizli Üye
olsunlar tamam herkesin dini kendine ama çevrelerine baskı uygulamaya hakları yok şarkı dinleyemezsin saçın açık gezemezsin dar giyeemzsin erkesen bile dizinin üstünde bir şey giyemezsin saçını uzatamazsın sakalsız duramazsın... bu ne cidden yakışıyorsa saçınıda uzatır sakalınıda keser dinle ne alakası var bunun? hani kızlara bakanlar var tecavüzcüden çok ne var ülkede faalnda erkeğin o boyda bir şey giymesine laf edilmesi ne hani eşitlik var da saçma yani sonra ibadet ebnim ibadetim ben zorla bir şey yapmak istemiyorum küçücük çocuklara camıde imam olcaksın diye falan yetiştirmek ben bıktım artık herşeyime karışıyorlar ben böyle ibadet etmek istemiyorum içimden gelemdikçe ne anlamı var giderek uzaklaşıyorum dinden resmen namaz kılamya niyetleniyorum ama kılsam bile söylemem onlara gizli gizli kılarım sonra gelip kalk namaz kıl niyue kılmıyosun git kuran öğren dinsiz mi olcan başımıza bilmem ne açılmak istiyorum tehdit ediyorlar bıktım artık üniveristede başka şehre gitsem yapabilir miyim hem oku hem çalış zorlanır mıyım akıl verin artık bıktım
Ailemin aşırı dindar olmasından bıktım?
14 Cevap