Yurt Dışındaki Türkler neden sol partilere oy verip Türkiye'de AKP'ye oy verir?

KaramazovSoylusu
Arkadaş biri beni aydınlatsın. Adam oradaki en rahat partilere oy veriyor. Demokrasi diye yırtınıyor. İş Türkiye'ye gelince en faşist partiye oy veriyor. Bu parti yüzünden kaç kişi canından oldu, kaç kişi işsiz kaldı en önemlisi ifadesinden dolayı kaç kişi içerde.

Kendilerine gelince en modern insanlara oy vermek gelir, bize gelince diploması bile belli olmayan adamın yancılarına oy verir nasıl iş bu?

Ayrıca onlara en güzel küfürlerimi ediyorum. Siz de veriyorsanız size de ediyorum. Haysiyet yoksunları.
Yurt Dışındaki Türkler neden sol partilere oy verip Türkiye'de AKP'ye oy verir?