#Lise dostlukları mı #Üniversite dostlukları mı 🎓 ?

Selamlaar 💋

Hangi dönemde daha iyi dostluklar edindiniz, #Lise dostlukları mı #Üniversite dostlukları mı 🎓 ?

Güncellemeler:
Çoğu kişi üniversitede menfaat arkadasligi kuruldugundan bahsetti, üniversiteye başlamadan soğuttunuz bu ne ya olumsuz olumsuz 😃

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kolejdeki Dostluklarım Halen Devam Ediyor Akademidekilere Nazaran Kolejdekiler Daha Aktif Heyecanını Yitirmemiş ve Kafa Dengi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Biz sınıf arkadaşları hep bir arada gezeriz yurt içi yurt dışı.. Askeri okulda kardeş gibi olunuyor çünkü..
    .

1|2
    0|0
  • Şu an için Lise. Ama tabi pmyo dostlukları da eminim çok güzel olur. :)

1|0
    0|0
  • Lise tabi ki 😄 ünide de hadi şu çılgınlığı şu işi yapalım Dediğinde aynı isteği saflığı adamlığı görmen ben saa diyim

1|0
    0|0
  • Lise endüstri meslek okudum ben bide baya iyi ortamımız vardı. Samimi çocuklardan kuruludur endüstri meslek çoğu kesim tarafından abaza olarak etiket yapsalarda meslek liseliler adam gibi adamdır.

1|0
    0|0
  • Yani özellikle üniversitede çok arkadaş edindim ama dost olabilecek birini bulmak gercekten zor. Ben insanları hep çıkarcı buldum o yüzden dost edinemedim

1|0
    0|0
  • Lise :)

1|0
    0|0
  • Üniv.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle üniversite..

1|0
    0|0
  • Lisedeki ortami ozledim ben sahsen 😂

1|0
    0|0
  • İkisi de değil bence, üniversitedeki dostluklar hele çok geçici ortamını kuruyosun dost oluyosun çıkıyosunuz takılıyosunuz sonra hiç konuşmuyosunuz lise dostlukları daha bir yapmacık ve iğrenç

1|0
    0|0
  • Lise tabii ki.

1|0
    0|0
  • Universite arkadaşligi menfaate dayali.

En iyisi mahalle arkadasligi

1|0
    0|0
  • Har yaşın her dönemin farklı ve özel dostlukları var. Bana göre liseden üniversiteye taşidigin nadide dostkuklarim benim için en kıymetli olanları. Ama üniversite olgunlugu ve idealistligi ile kurulan dostluklar daha anlamlı ve keyifli bence.

1|0
    0|0
  • lise

1|0
    0|0
  • lıse..

1|0
    0|0
  • lisede okuyorum 12. sınıfım şuana kadar lisede hiç 1 tane bile arkadaşım olmadı , üniversiteye bakıcaz artık

1|0
    0|0
  • Hic biri

1|0
    0|0
  • İkiside olur dostunun karakterine gerçekliğine bağlı

1|0
    0|0
  • Ikisi de değil askerlik tertipler.

1|0
    0|0
  • Lise bir baskaydi uni de o saminiyet yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• Üniversite dostlukları.

1|0
    0|0
  • Daha uniyi gormedik

1|0
    0|0
  • Elbette lise. Üniversite menfaat yeri

1|0
    0|0
  • lise

1|0
    0|0
  • lise

1|0
    0|0
  • lise hayatı farklıdır unıversıtedekı ınsanlar cıkarın ıcın yanındadır lısede saftır ınsanlar bu yuzden lısenın kıymetı bılınmelı

1|0
    0|0
  • Liseyi unutacagimi sanmıyorum :/

1|0
    0|0
  • bence lise de dostun v arsa baki kalır

1|0
    0|0
  • üniversite net.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;