Sanal alemde herkes bilge, zengin, entelektüel ve dünya tatlısıymış sizce de öyle mi?

gizem3842
Sanal alemdeki çoğu kişilik böyle. Zannedersem ülkemde cahil, çirkin, fakir insan yok. Dışarıda dönüp de bakmayacağımız insanların peşinden koşuyoruz. Ya da öyleleri kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor. Gerçek dünyada kendine yer edinememiş insanların bu şekilde rahatlaması. Sanırım buda bir çeşit ego tatmini. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Sanal alemde herkes bilge, zengin, entelektüel ve dünya tatlısıymış sizce de öyle mi?